Zarabiaj pieniądze na opcjach binarnych

 • 1
 • 29 January 2016

opcje binarne

Poziom trudności:

Opcje binarne

Zaangażowanie czasu:

Opcje binarne

Potencjał zarobkowy:

Opcje binarne

Cogodzinny

0
PLN.

Wynik PP24:

   Najlepsza metoda zarabiana pieniędzy na Pracaprzezinternet24.pl

Opcje binarne to bardzo łatwy i bezpośredni sposób zarabiania pieniędzy. Polega na obrocie aktywami takimi jak na przykład waluty, których wartość rośnie lub maleje w określonych ramach czasowych.

Zobacz jak Dawid z Pracaprzezinternet24.pl zarabia 1500 zł w ciągu 30 minut.

Z filmu poniżej, nauczysz się jak zarabiać na opcjach binarnych. Zobacz na żywo jak Dawid z Pracaprzezinternet24.pl zarabia ponad 1495 zloty.

 

Na stronie Pracaprzezinternet24.pl zaprojektowaliśmy własne wykresy, które tak jak widziałeś na filmie wskazują najpopularniejsze i najlepsze aktywa na rynku.

Jeśli chcesz zarabiać na opcjach binarnych, polecamy używanie BDSwiss.

Odwiedź BDSwiss i zacznij zarabiać pieniądze przez Internet

line

Więcej Informacji o Opcjach Binarnych

Jeśli interesuje cię gruntowniejsze wprowadzenie do opcji binarnych przeczytaj poniższy tekst. Umieściliśmy tutaj szczegółowe informacje na temat:

 • Czym są naprawdę opcje binarne?
 • Jak handlować opcjami?
 • Dlaczego powinieneś się tym zająć?

Informacje ogólne o Opcjach Binarnych

„Binarny” oznacza „posiadający dwa możliwe wyniki” i jest źródłem terminu „opcje binarne”. Handel opcjami binarnymi, dzięki prognozom wyrażonym na wykresie, umożliwia wypracowanie zysku zarówno na spadku jak i wzroście wartości aktywów. Tymczasem handel towarami bądź akcjami ogranicza się do zarabiania tylko wtedy gdy wartość aktywów rośnie.

„Opcje binarne” to nie jedyny termin opisującym tego typu transakcje. Można się też spotkać z nazwami takimi jak „opcje cyfrowe”, „opcje wszystko albo nic”, „opcje nad-pod”

Więcej na temat Opcji Binarnych

Opcja binarna jest rodzajem prognozy, oceny lub „zgadywaniem” czy wskazana wartość wzrośnie czy zmaleje w określonym czasie. Stawiasz na to czy cena, na przykład ropy, spadnie czy wzrośnie. Jeśli postawiłeś na to że wzrośnie w ciągu 15 minut, i rzeczywiście tak się stanie, osiągasz zysk między 75 do 90 procent wartości tego co postawiłeś.

Handel opcjami binarnymi odbywa się na portalach internetowych takich jak BDSwiss. Na tych platformach ruch sprzedaży regulowany jest przez brokerów zajmujących się opcjami binarnymi.

Weźmy sytuację kiedy stawiasz np. 100€. Strona internetowa rejestruje twój zakład. Następnie, jeśli wygrasz, pobiera nieznaczną prowizję, jeśli przegrasz strona przyjmuje na siebie część przegranej. Tak więc w interesie platformy handlowej leży abyś wygrał jak najwięcej ze swoich zakładów!

Prosty sposób by zrozumieć Opcje Binarne

Jako że zajmowanie się opcjami binarnymi angażuje umiejętności i strategie, w żadnym razie nie można uznać tego za hazard. Można jednak dokonać porównania z zakładami gdyż tam również potrzebne są wiedza i strategia.

Przyjmijmy że jesteś wielkim fanem FC Barcelona, znasz sposób ich gry , jak grali ostatnie mecze, jakich mają graczy itp. Twoja wiedza o zespole daje ci wyobrażenie o tym czy wygrają kolejny mecz, czy też nie. W oparciu o swoją wiedzę oczekujesz że wygrają dzisiejszy mecz. Stawiasz więc 1000 zł że wygrają. Tak jak przewidziałeś drużyna wygrywa i dostajesz 1.1 razy tyle ile postawiłeś. Wygrywasz 100 zł. Jeśli jednak przegrasz stracisz 1000 zł.

Teraz wyobraź sobie że handlujesz opcjami a nie stawiasz w zakładach.

Zamiast o „Barcy” wiesz dużo na temat wartości złota. Widziałeś wykresy pokazujące wzrost cen i na tej podstawie oceniasz że jego wartość nadal będzie rosła. Zamiast stawiać 1000 zł na Barcelonę stawiasz że cena złota wzrośnie w ciągu następnych 30 minut. Portal przyjmuje twój zakład. Cena złota rośnie a ty dostajesz swoje 1000zł + 80%. W ten sposób zarabiasz 800 zł. Jeślibyś przegrał straciłbyś tylko 90% z 1000zł. Stawiając w zakładach straciłbyś całą sumę.

Handel opcjami binarnymi jest znacząco bardziej atrakcyjny niż zakłady jak również bardziej opłacalny niż inwestowanie w akcje czy obligacje. Używając strategii którą pokazujemy na naszej stronie Pracaprzezinternet24.pl prawdopodobieństwo zarobku jest dużo większe niż na każdym innym rodzaju handlu.

Odwiedź BDSwiss i zacznij zarabiać pieniądze przez Internet

Dlaczego powinieneś zająć się handlem opcjami binarnymi?

Oczywiście głównym powodem jest zarobienie (bez przesady) ogromnej ilości pieniędzy. Pewnie że istnieje wiele innych sposobów na zarobek ale żadna inna metoda nie daje szans na tak duży dochód w ciągu tak krótkiego czasu.

Więcej informacji

Posiadając właściwe narzędzia (wykresy) obrót opcjami binarnymi jest bardzo prostym i łatwym sposobem na duży zysk.

Stopa zwrotu jest większa niż przy jakimkolwiek innym rodzaju inwestycji a kiedy przegrywasz nie tracisz nawet całej sumy którą postawiłeś. Łatwo natomiast jest zwielokrotnić swoje pieniądze. Radząc sobie nawet umiarkowanie dobrze szybko można nawet dziesięciokrotnie powiększyć swój kapitał.

Jeśli masz wyczucie rynku, zdolność dostrzegania trendów na wykresach a nawet jedynie niezawodne przeczucia, opcje binarne są z pewnością dla ciebie!

5 powodów dla których warto korzystać z opcji binarnych

Obrót opcjami binarnymi jest wyjątkowo łatwy i większość osób może zacząć w ciągu pięciu minut. Oczywiście jako najlepszy broker opcji binarnych BDSwiss posiada łatwy i przejrzysty interfejs który każdy może szybko opanować. Nie musisz się więc martwić o to jak się odnaleźć w handlu opcjami.

Opcje binarne pozwalają zarobić szybciej niż jakiekolwiek inne sposoby inwestowania które wypróbowaliśmy (wstaw stronę)
W odróżnieniu do handlu akcjami, nieruchomościami czy prowadzenia własnego biznesu nie musisz czekać latami na zwrot inwestycji.
Możesz zarabiać na zmianach wartości w okresach nawet jednominutowych co oznacza że możesz przejść od 10,000 zł do 20,000 zł w ułamku sekundy.

Przykład tysięcy osób z całego świata pokazuje że obracając opcjami binarnymi można zarobić na życie. Zwykle handlowcy spędzają 5 godzin tygodniowo na pracy która przynosi dość pieniędzy by nie martwili się o to by pracować więcej.
Wspólną cechą osób zajmujących się opcjami jest działanie według określonego planu. Testując strategie raz po raz stają się coraz bardziej biegli w ich stosowaniu. W krótkim czasie zarabiają na dziewięciu na dziesięć transakcji.

Wyjątkową cechą opcji binarnych jest możliwość zarabiania nawet na najmniejszych wahaniach wartości giełdowych. Jeśli twoja transakcja opiera się na wzroście wartości ropy naftowej w ciągu godziny i jej cena wzrośnie o 0,001% zarobisz tak samo jak gdyby wzrosła o 20%
Oznacza to że zawsze możesz zarobić na opcjach bo zawsze będą jakieś zmiany wartości cen na giełdzie.

Kiedy inwestujesz w akcje czy nieruchomości zarabiasz tylko wtedy kiedy ich wartość rośnie. Jeśli chodzi o opcje binarne zarabiasz tyle samo bez względu na to czy wartość spada czy rośnie.

Podsumowanie

Z przekonaniem możemy powiedzieć że spośród setek metod które testowaliśmy (wstaw stronę) opcje binarne mają największy potencjał. Polecamy wszystkim spróbować swych sił w obrocie opcjami jako że są najlepszą metodą na zarobek w krótkim czasie. Jest to sposób łatwy, zrozumiały i przynoszący duże zyski. Rozpoczynając handel opcjami ważne jest aby znaleźć pośrednika któremu możesz w stu procentach zaufać. Niestety jest wiele przypadków oszustw w tej dziedzinie. Polecamy platformę BDSwiss która z całą pewnością godna jest zaufania.

Życzymy wszystkim dużo szczęścia w handlu opcjami binarnymi!

Odwiedź BDSwiss i zacznij zarabiać pieniądze przez Internet

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.2/6 (25 votes cast)
Zarabiaj pieniądze na opcjach binarnych, 5.2 out of 6 based on 25 ratings

19 Kommentare

 • Klemens says:

  Zgadzam się, że opcje binarne są tutaj najlepszą metodą zarabiania pieniędzy.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (5 votes cast)
 • Danielu says:

  Ci, którzy chcą uzyskać bonus od Bdswiss, niech klikną w ten link.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.8/5 (4 votes cast)
 • Dorota says:

  Nie mogę się już doczekać wypróbowania tej strategii na Bdswiss 😉

  Najpierw jednak chciałbym zapytać Pracaprzezinternet24 jak często handel kończy się stratą, a jak często zyskiem? Na wideo widać jak uzyskiwany jest rozsądny zysk, ale jak często doświadczacie straty, czyli jaki jest stosunek zysków do strat?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
  • David z PPI24 says:

   Witaj Dorota. Tak, oczywiście może się tak zdarzyć, że stracisz na opcjach binarnych. Strategia, której używam wymaga mnóstwo cierpliwości, aby można było wychwycić najlepsze trendy. Jeśli handlujesz regularnie, i robisz to dłużej niż 15 minut dziennie, to szanse na zyski są większe niż ryzyko straty. Jak widzisz, przegrywamy jedną transkację na wideo, i jest to dla mnie bardzo charakterystyczne, że przegrywam 1 transakcję na 5.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 2.1/5 (7 votes cast)
 • Andrzej says:

  Jeżeli nie mogę zobaczyć żadnych trendów na twoich wykresach na żywo, to czy mam dostęp do swoich własnych na BDSwiss?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
  • David z PPI24 says:

   Witaj Andrzej. Tak, dokładnie, jeśli nie widzisz żadnych z naszych popularnych wykresów, możesz odszukać bieżące trendy we własnym zakresie, na podstawie wykresów dostępnych na BDSwiss. Mam nadzieję, że łatwo i szybko znajdziesz bieżące trendy.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
 • Jarek says:

  Cześć David,

  Mam kilka pytań odnośnie opcji binarnych oraz strategii, której używasz. Chciałbym się z tobą skontaktować telefonicznie, jest to w ogóle możliwe? Pytań nie mam zbyt wiele, ale przez telefon będzie mi łatwiej uzyskać informacje, które są mi potrzebne przed rozpoczęciem przygody z opcjami binarnymi.

  Z wyrazami szacunku,
  Jarek

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
  • David z PPI24 says:

   Cześć Jarek. Wyślij mi maila na dawid@pracaprzezinternet24.pl, i podaj swój numer telefonu, a ja do ciebie oddzwonię.

   Na BDSwiss możesz zobaczyć jeszcze więcej świetnych wykresów, choć twoje obecne i tak są znakomicie dobrane.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
 • Krzyś says:

  Czy to w ogóle działa? 😉

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
  • David z PPI24 says:

   Cześć Krzyś. Jeśli pytasz o to, czy strategia “Wykres, Trend, Analiza” działa, to mogę ci śmiało powiedzieć, że tak. Pamiętaj, aby zawsze patrzeć na tendencje w oparciu o dłuższy okres, np. 6 godzin. Pamiętaj też, że istnieje ryzyko utraty pieniędzy podczas handlu, dlatego nie wydawaj środków powyżej tego, na co cię stać, nawet biorąc pod uwagę to, że z tą strategią twoje szanse na wygraną są bardzo dobre.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Sandra says:

  Chciałabym zacząć przygodę z opcjami binarnymi. Czy rekomendujecie tylko korzystanie z bdswiss, i jeśli tak to dlaczego?

  Ile czasu według was powinnam poświęcać na handlowanie? 30 minut, 15 minut, lub inną ilość?

  Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku,
  Sandra

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
  • David z PPI24 says:

   Witaj Sandro. Możemy również zarekomendować Banc De Binary lub 24option.com. Jednakże zarówno Pracaprzezinternet24 jak i BDSwiss są przez nas bardziej rekomendowane. BDSwiss jest niesamowicie łatwy w użyciu, wypłacają środki od razu, i jest świetnie zintegrowany.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
 • Cezar says:

  Cześć wszystkim. Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami tutaj. Zarobiłem mnóstwo pieniędzy na tym X haha, to jest aż zbyt przyjemne.

  Zacząłem na Bdswiss 3 dni temu, i handlowałem 4 razy. Za pierwszym razem wygrałem 5 transakcji. 5/5 = 1700 zł. Za drugim razem, 4/5 = 1400 zł. Za trzecim razem 5/5 = 1700 zł, za czwartym razem znowu 4/5 = 1400 zł.

  Dzięki, dzięki!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
 • Arek says:

  Czy środki można wypłacać od razu na bd swiss? 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • David z PPI24 says:

   Cześć Arek. Tak, możesz wypłacać środki od razu. Jednakże trwa to średnio jeden dzień roboczy, zanim zobaczysz pieniądze na swoim koncie bankowym.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Zofia says:

  Czy polecilibyście komuś takiemu jak ja korzystanie z opcji binarnych, podczas gdy nie mam zbyt wielu pieniędzy do zainwestowania?

  Z poważaniem,
  Zofia

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  • David z PPI24 says:

   Droga Zofio. Nie polecamy opcji binarnych jako metody zarabiania pieniędzy, jeśli nie masz wolnych środków, które mogłabyś spisać na straty. Istnieje niestety takie ryzyko, że stracisz pewne środki zainwestowane w transakcje. W twoim przypadku spróbowalibyśmy innej metody zarobkowania, np. “pieniądze za twoją opinię.” Zaoszczędź pewną sumę tym sposobem i dopiero wtedy spróbuj swoich sił w opcjach binarnych.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 3.0/5 (2 votes cast)

Napisz komentarz