Zarabiaj pieniądze na opcjach binarnych

  • 1
  • 29 January 2016

opcje binarne

Poziom trudności:

Opcje binarne

Zaangażowanie czasu:

Opcje binarne

Potencjał zarobkowy:

Opcje binarne

Cogodzinny

0
PLN.

Wynik PP24:

   Najlepsza metoda zarabiana pieniędzy na Pracaprzezinternet24.pl

Opcje binarne to bardzo łatwy i bezpośredni sposób zarabiania pieniędzy. Polega na obrocie aktywami takimi jak na przykład waluty, których wartość rośnie lub maleje w określonych ramach czasowych.

Zobacz jak Dawid z Pracaprzezinternet24.pl zarabia 1500 zł w ciągu 30 minut.

Z filmu poniżej nauczysz się, jak zarabiać na opcjach binarnych. Zobacz na żywo jak Dawid z Pracaprzezinternet24.pl zarabia ponad 1495 zloty.

Na stronie Pracaprzezinternet24.pl zaprojektowaliśmy własne wykresy, które tak jak widziałeś na filmie wskazują najpopularniejsze i najlepsze aktywa na rynku.

 

Jeśli chcesz zarabiać na opcjach binarnych, polecamy używanie Finmax.

Odwiedź Finmax i zacznij zarabiać pieniądze przez Internet

line

Więcej informacji o opcjach binarnych

Jeśli interesuje Cię głębsze wprowadzenie do opcji binarnych przeczytaj poniższy tekst. Umieściliśmy tutaj szczegółowe informacje na temat:

  • Czym tak naprawdę są opcje binarne?
  • Jak handlować opcjami?
  • Dlaczego powinieneś się tym zająć?

„Binarny” oznacza „posiadający dwa możliwe wyniki” i jest źródłem terminu „opcje binarne”. Handel opcjami binarnymi, dzięki prognozom wyrażonym na wykresie, umożliwia wypracowanie zysku zarówno na spadku, jak i wzroście wartości aktywów. Tymczasem handel towarami bądź akcjami ogranicza się do zarabiania tylko wtedy, gdy wartość aktywów rośnie.

Prosty sposób na zrozumienie Opcji Binarnych

Jako że zajmowanie się opcjami binarnymi angażuje umiejętności i strategie, w żadnym razie nie można uznać tego za hazard. Można jednak dokonać porównania ich z zakładami, gdyż potrzebna jest tam również wiedza i strategia.

„Opcje binarne” to nie jedyny termin opisującym tego typu transakcje. Można się też spotkać z nazwami takimi jak „opcje cyfrowe”, „opcje wszystko albo nic”, „opcje nad-pod”

Opcja binarna jest rodzajem prognozy, oceny lub „zgadywaniem” czy wskazana wartość wzrośnie czy zmaleje w określonym czasie. Stawiasz na to czy cena, na przykład ropy, spadnie czy wzrośnie. Jeśli postawiłeś na to, że wzrośnie w ciągu 15 minut, i rzeczywiście tak się stanie, osiągasz zysk pomiędzy 75 do 90 procent wartości tego, co postawiłeś.

Handel opcjami binarnymi odbywa się na portalach internetowych takich jak Finmax. Na tych platformach ruch sprzedaży regulowany jest przez brokerów zajmujących się opcjami binarnymi.

Weźmy sytuację, kiedy stawiasz np. 100€. Strona internetowa rejestruje Twój zakład. Następnie, jeśli wygrasz, pobiera nieznaczną prowizję, z kolei jeśli przegrasz, strona przyjmuje na siebie część przegranej. Tak więc w interesie platformy handlowej leży, abyś wygrał jak najwięcej ze swoich zakładów!

Przyjmijmy, że jesteś wielkim fanem FC Barcelony, znasz sposób ich gry, jak grali ostatnie mecze, jakich mają graczy itp. Twoja wiedza o zespole daje Tobie wyobrażenie o tym, czy wygrają kolejny mecz, czy też nie. W oparciu o swoją wiedzę oczekujesz, że wygrają dzisiejszy mecz. Stawiasz więc 1000 zł na zakład, że wygrają. Tak jak przewidziałeś, drużyna wygrywa i dostajesz 1.1 razy tyle, ile postawiłeś. Wygrywasz 100 zł. Jeśli jednak przegrasz, stracisz 1000 zł.

Wyobraź sobie teraz, że handlujesz opcjami, a nie stawiasz na zakładach.

Zamiast o „Barcy” wiesz dużo na temat wartości złota. Widziałeś wykresy pokazujące wzrost cen i na tej podstawie oceniasz, że jego wartość nadal będzie rosła. Zamiast stawiać 1000 zł na Barcelonę stawiasz, że cena złota wzrośnie w ciągu następnych 30 minut. Portal przyjmuje Twój zakład. Cena złota rośnie, a Ty dostajesz swoje 1000 zł + 80%. W ten sposób zarabiasz 800 zł. Jeśli przegrałbyś, straciłbyś tylko 90% z 1000 zł. Stawiając w zakładach straciłbyś całą sumę.

Handel opcjami binarnymi jest znacznie bardziej atrakcyjny niż zakłady, jak i również bardziej opłacalny od inwestowania w akcje czy obligacje.

Dlaczego powinieneś zająć się handlem opcjami binarnymi?

Oczywiście głównym powodem jest zarobienie (bez przesady) ogromnej ilości pieniędzy. Pewnie, że istnieje wiele innych sposobów na zarobek, ale żadna inna metoda nie daje szans na tak duży dochód w ciągu tak krótkiego okresu czasu.

Obrót opcjami binarnymi jest wyjątkowo łatwy i większość osób może zacząć w ciągu pięciu minut. Oczywiście jako najlepszy broker opcji binarnych Finmax posiada łatwy i przejrzysty interfejs, który każdy może bardzo szybko opanować. Nie musisz się więc martwić o to, jak się odnaleźć w handlu opcjami.

Opcje binarne pozwalają zarobić szybciej niż jakiekolwiek inne sposoby inwestowania, które wypróbowaliśmy
W odróżnieniu do handlu akcjami, nieruchomościami czy prowadzenia własnego biznesu nie musisz czekać latami na zwrot inwestycji.
Możesz zarabiać na zmianach wartości w okresach nawet jednominutowych, co oznacza, że możesz w ułamku sekundy przejść od 10 000 zł do 20 000 zł.

Przykład tysięcy osób z całego świata pokazuje, że obracając opcjami binarnymi można zarobić na własne życie.  Zwykle handlowcy spędzają 5 godzin tygodniowo na pracy, która przynosi dość pieniędzy, aby nie martwili się o to, by więcej pracować.
Wspólną cechą osób zajmujących się opcjami jest działanie według określonego planu. Testując strategie raz po raz stają się coraz bardziej biegli w ich stosowaniu. W krótkim czasie zarabiają na dziewięciu z dziesięciu transakcji.

Wyjątkową cechą opcji binarnych jest możliwość zarabiania nawet na najmniejszych wahaniach wartości giełdowych. Jeśli Twoja transakcja opiera się na wzroście wartości ropy naftowej w ciągu godziny i jej cena wzrośnie o 0,001%, zarobisz tak samo, jak gdyby wzrosła o 20%.
Oznacza to, że zawsze możesz zarobić na opcjach, bo zawsze będą jakieś zmiany wartości cen na giełdzie.

Kiedy inwestujesz w akcje czy nieruchomości, zarabiasz tylko wtedy, kiedy ich wartość rośnie. Jeśli chodzi o opcje binarne zarabiasz tyle samo bez względu na to, czy ich wartość spada, czy rośnie.

Więcej informacji

Posiadając właściwe narzędzia (wykresy), obrót opcjami binarnymi jest bardzo prostym i łatwym sposobem na duży zysk.

Stopa zwrotu jest większa niż przy jakimkolwiek innym rodzaju inwestycji, a kiedy przegrywasz to nie tracisz nawet całej sumy, którą postawiłeś. Łatwo natomiast jest zwielokrotnić swoje pieniądze. Radząc sobie nawet umiarkowanie dobrze szybko można nawet dziesięciokrotnie powiększyć swój kapitał.

Jeśli masz wyczucie rynku, zdolność dostrzegania trendów na wykresach, a nawet jedynie niezawodne przeczucia, opcje binarne są z pewnością dla Ciebie!

Podsumowanie

Z przekonaniem możemy powiedzieć, że spośród setek metod, które testowaliśmy opcje binarne mają największy potencjał. Polecamy wszystkim spróbować swych sił w obrocie opcjami, gdyż są one najlepszą metodą na zarobek w krótkim okresie czasu. Jest to sposób łatwy, zrozumiały i przynoszący duże zyski. Rozpoczynając handel opcjami ważne jest, aby znaleźć pośrednika, któremu możesz zaufać w stu procentach. Niestety jest wiele przypadków oszustw w tej dziedzinie. Polecamy platformę Finmax która z całą pewnością godna jest zaufania.

Życzymy wszystkim dużo szczęścia w handlu opcjami binarnymi!

Odwiedź Finmax i zacznij zarabiać pieniądze przez Internet

Marzenka Czyszczon
Cześć wszystkim. Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami tutaj. Zarobiłem mnóstwo pieniędzy na tym X haha, to jest aż zbyt przyjemne.

Zacząłem na Finmax 3 dni temu, i handlowałem 4 razy. Za pierwszym razem wygrałem 5 transakcji. 5/5 = 1700 zł. Za drugim razem, 4/5 = 1400 zł. Za trzecim razem 5/5 = 1700 zł, za czwartym razem znowu 4/5 = 1400 zł.

Dzięki, dzięki!
Łukasz Matuszek
Chciałabym zacząć przygodę z opcjami binarnymi. Czy rekomendujecie tylko korzystanie z Finmax, i jeśli tak to dlaczego?

Ile czasu według was powinnam poświęcać na handlowanie? 30 minut, 15 minut, lub inną ilość?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Z wyrazami szacunku,

Łukasz
Pracaprzezinternet24.pl
Witaj Łukasz. Możemy również zarekomendować Banc De Binary lub 24option.com. Jednakże zarówno Pracaprzezinternet24 jak i Finmax są przez nas bardziej rekomendowane. Finmax jest niesamowicie łatwy w użyciu, wypłacają środki od razu, i jest świetnie zintegrowany.
Adrian Worwa
Czy to w ogóle działa?
Pracaprzezinternet24.pl
Cześć Adrian. Jeśli pytasz o to, czy strategia “Wykres, Trend, Analiza” działa, to mogę ci śmiało powiedzieć, że tak. Pamiętaj, aby zawsze patrzeć na tendencje w oparciu o dłuższy okres, np. 6 godzin. Pamiętaj też, że istnieje ryzyko utraty pieniędzy podczas handlu, dlatego nie wydawaj środków powyżej tego, na co cię stać, nawet biorąc pod uwagę to, że z tą strategią twoje szanse na wygraną są bardzo dobre.
Jakub Maniak
Na Finmax możesz zobaczyć jeszcze więcej świetnych wykresów, choć twoje obecne i tak są znakomicie dobrane.
Dominika Górska
Cześć Dawid,

Mam kilka pytań odnośnie opcji binarnych oraz strategii, której używasz. Chciałbym się z tobą skontaktować telefonicznie, jest to w ogóle możliwe? Pytań nie mam zbyt wiele, ale przez telefon będzie mi łatwiej uzyskać informacje, które są mi potrzebne przed rozpoczęciem przygody z opcjami binarnymi.

Z wyrazami szacunku,

Dominika
Pracaprzezinternet24.pl
Cześć Dominika. Wyślij mi maila na dawid@pracaprzezinternet24.pl, i podaj swój numer telefonu, a ja do ciebie oddzwonię.
Tomasz Bartuś
Jeżeli nie mogę zobaczyć żadnych trendów na twoich wykresach na żywo, to czy mam dostęp do swoich własnych na Finmax?
Pracaprzezinternet24.pl
Witaj Tomasz. Tak, dokładnie, jeśli nie widzisz żadnych z naszych popularnych wykresów, możesz odszukać bieżące trendy we własnym zakresie, na podstawie wykresów dostępnych na Finmax. Mam nadzieję, że łatwo i szybko znajdziesz bieżące trendy.
Tomasz Bartuś
Sam znalazłem na Finmax różne wykresy dla siebie i okazały się bardzo pomocne.
Szymon Jan Ratowicz
Miałem też jeden świetny dzień, pełen zwycięskich transakcji i tylko jedną stratę. 😀
Patrycja Lipiec
Nie mogę się już doczekać wypróbowania tej strategii na Finmax 😉

Najpierw jednak chciałbym zapytać Pracaprzezinternet24 jak często handel kończy się stratą, a jak często zyskiem? Na wideo widać jak uzyskiwany jest rozsądny zysk, ale jak często doświadczacie straty, czyli jaki jest stosunek zysków do strat?
Pracaprzezinternet24.pl
Witaj Patrycja. Tak, oczywiście może się tak zdarzyć, że stracisz na opcjach binarnych. Strategia, której używam wymaga mnóstwo cierpliwości, aby można było wychwycić najlepsze trendy. Jeśli handlujesz regularnie, i robisz to dłużej niż 15 minut dziennie, to szanse na zyski są większe niż ryzyko straty. Jak widzisz, przegrywamy jedną transkację na wideo, i jest to dla mnie bardzo charakterystyczne, że przegrywam 1 transakcję na 5.
Kuba Dabrowski
Zgadzam się, że opcje binarne są tutaj najlepszą metodą zarabiania pieniędzy.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/6 (49 votes cast)
Zarabiaj pieniądze na opcjach binarnych, 4.6 out of 6 based on 49 ratings