Zarabiaj pieniądze na Fiverrze

  • 0
  • 23 February 2016

Zarabiaj pieniądze na Fiverrze

Poziom trudności:

Poziom trudności

Zaangażowanie czasu:

Zaangażowanie czasu

Potencjał zarobkowy:

Potencjał zarobkowy

Cogodzinny

0
PLN.

Wynik PP24:

Zabawna metoda zarobkowa na PP24.pl.

Fiverr jest internetowym rynkiem, na którym oferowane są różne drobne prace i mikro usługi (gigs), które mogą być wykonane przez zwyczajnych ludzi, pracujących we własnych domach.

Fiverr w ostatnim czasie przeżywa silny rozwój. Obecnie wystawia ponad 1,9 mln ofert pracy i ponad 4000 usług w 120 kategoriach.

Pomysłem, na którym opiera się Fiverr, jest kojarzenie osób oferujących mikro prace i usługi z osobami, które tych prac potrzebują i chętnie za nie zapłacą. Każda podstawowa usługa na Fiverr.com kosztuje 5$, ale zwykle kupujący zamawia także dodatkowe „extra gigs”.

W rzeczywistości mimo, że podstawową ceną za „gig” jest 5$, to ponad połowa „gigów” sprzedawana jest w cenach od 10$ do 100$ za sztukę. Jest to spowodowane rosnącą liczbą tak zwanych „Premium gigs”, które mogą być sprzedawane nawet po 500$.

Wszystkie usługi znajdujące się na stronie Fiverr nazywane są „gigs”, a pośród nich można znaleźć wszelkiego rodzaju twórcze i szalone prace wykonywane przez osoby z całego świata.

„Gigi” sprzedawane na Fiverrze obejmują między innymi projektowanie graficzne, promocję firm, działania w mediach społecznościowych, reklamę, tworzenie zabawnych filmów, a także tłumaczenia i pisanie tekstów.

Zaletą z pewnością jest twórczy umysł znajdujący się w zasięgu Twojej ręki.  Wyobraź sobie, że ktoś zrobi dla Ciebie film z Twoim imieniem napisanym muszlami na plaży albo klip o tym, jak ktoś skacze ze spadochronem trzymając emblemat z logiem Twojej firmy.

Krótki przegląd proponowanych „gigów” pokazuje, jak wiele różnych produktów i usług proponują twórcy dostępni na stronie Fiverr.

Jednak najlepsze jest to, że każdy może przystąpić do programu i proponować swoje własne „gigi”.

Jak zarobić na Fiverr?

Początek jest prosty. Znajdujące się poniżej cztery kroki pozwolą Tobie od razu zacząć współpracę.

Zastanawiając się, jakie usługi możesz świadczyć, przejrzyj propozycje innych sprzedawców. Zobacz co się najlepiej sprzedaje. Jakie produkty odnoszą sukces.

Fiverr pozwala porządkować „gigi” według najbardziej popularnych i tych, które najlepiej się sprzedają.  Umożliwia to łatwe rozeznanie, jakie są obecnie potrzeby i podsuwa pomysły na to, czym Ty możesz się zająć.

Przeglądając oferty na Fiverrze szybko zauważysz, że niektóre z nich mają dużo ładniejsze zdjęcie profilowe od reszty. Na swój profil wybierz taką grafikę, która będzie się wyróżniać.  Jako przykład przyjmij te strony, które radzą sobie najlepiej.
Zawsze możesz użyć picfont.com. Ale czemu nie wyjść poza schemat? Skorzystaj z usług osoby dostępnej na Fiverr, która wykona tę pracę dla Ciebie.


Interesująco opisz swój „gig”

Prawdopodobnie spędzisz sporo czasu przygotowując opis jednak na pewno się to opłaci. Tych parę zdań o Tobie jest witryną Twojego sklepu. Nie możesz sobie pozwolić, aby Twoi klienci od razu stracili Tobą zainteresowanie, czytając kiepski opis pozbawiony żywej, jasnej i wyraźnej informacji.

Tak samo jak przy doborze obrazka profilowego możesz czerpać inspirację czytając opisy innych sprzedawców. Oglądając zdjęcia profilowe i opisy „gigów” na Fiverrze dostrzeżesz także, że wielu sprzedawców nie traktuje poważnie swojego biznesu – nie popełniaj tego błędu.

Na koniec przestroga. Przygotowując swój opis i grafikę jak najbardziej możesz wzorować się na osobach, które mają świetne wyniki, jednak nigdy nie kopiuj i nie kradnij ich opisów, gdyż zostaniesz „zbanowany” albo jeszcze gorzej.


Używaj właściwych „tagów” - słów kluczowych

Bardzo ważne jest żeby używać właściwych słów kluczowych. Dzięki temu masz pewność, że Twój „gig” osiągnie dobrą pozycję w wyszukiwaniu, a klienci szukając określonych usług łatwo znajdą właśnie Twoje pośród wielu podobnych ofert.


Zrób film promocyjny

Na Fiverr możesz umieścić film promujący Twojego „giga”. Dzięki niemu możesz reklamować swoją usługę w bardzo ciekawy i wyróżniający sposób. Umieszczając film na swoim profilu sprawiasz, że wzrośnie Twoja pozycja w rankingach, a co za tym idzie – ilość zamówień.

Żeby przygotować chwytliwy film promujący Twojego „giga” możesz użyć programu „Video Maker FX”. Okazuje się, że potencjalni klienci bardziej przychylni są sprzedawcom, którzy mają na swojej stronie krótki film reklamowy.

Ile to kosztuje?

Rejestracja na Fiver.com jest darmowa, jednak portal od każdej zarobionej przez Ciebie kwoty pobiera 20% prowizji.  Oznacza to, że jeśli sprzedasz „giga” za 5$, Fiverr zabierze od Ciebie 1$, a Ty dostaniesz na swoje konto 4$. Pieniędzy z konta możesz użyć kupując inne „gigi” na Fiverr albo przelać je na swoje konto PayPal. Weź pod uwagę, że przelewając pieniądze PayPal również pobiera niewielką opłatę.

Ile mogę zarobić?

Możesz przetestować Fiverr i zacząć od małych „gigów” po 5$. Budując stopniowo swoją renomę zarobki będą wzrastać.

Po trzydziestu dniach, jako nowy sprzedawca, mając na koncie dziesięć sprzedanych „gigów” awansujesz na „sprzedawcę pierwszego poziomu”. Wznosząc się na kolejne stopnie będziesz mógł ustalać wyższe stawki za podstawowy „gig”.

Nie ma określonej granicy dochodu, jaki możesz osiągnąć. Zarobek, mniej lub bardziej, zależy od dwóch rzeczy:

1) Popytu na usługi, które dostarczasz.

2) Tego, ile wysiłku zamierzasz włożyć w swoją działalność.

Uwaga: używając PayPal możesz w każdym momencie przelać pieniądze na swoje własne konto bankowe.

Czytaj więcej

Wielu najlepiej prosperujących sprzedawców na Fiverr zarabia duże pieniądze zlecając swoje prace innym osobom. Oczywiście zwykle nie są to zbyt wymagające zajęcia. Czasem jest to zaprojektowanie logo, pisanie tekstów albo tłumaczenie.

Może Cię to zaskoczyć, ale poświęcając pracy na Fiverr odpowiednią ilość czasu i wkładając sporo wysiłku można zarobić całkiem niezłe pieniądze. Niektórzy nawet się z tej pracy utrzymują.

Kto wie? Jako że nie ma górnej granicy zarobków, może właśnie to Ty zostaniesz kolejnym najlepszym sprzedawcą na Fiverr.

Powodzenia.

Kto za tym wszystkim stoi?

Nazywam się Marek i przetestowałem praktycznie wszystkie metody zarabiania przez Internet.

kalle-jensen

Marek Adamski
Założyciel strony

Marzenka Czyszczon
Cześć wszystkim. Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami tutaj. Zarobiłem mnóstwo pieniędzy na tym X haha, to jest aż zbyt przyjemne.

Zacząłem na Finmax 3 dni temu, i handlowałem 4 razy. Za pierwszym razem wygrałem 5 transakcji. 5/5 = 1700 zł. Za drugim razem, 4/5 = 1400 zł. Za trzecim razem 5/5 = 1700 zł, za czwartym razem znowu 4/5 = 1400 zł.

Dzięki, dzięki!
Łukasz Matuszek
Chciałabym zacząć przygodę z opcjami binarnymi. Czy rekomendujecie tylko korzystanie z Finmax, i jeśli tak to dlaczego?

Ile czasu według was powinnam poświęcać na handlowanie? 30 minut, 15 minut, lub inną ilość?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Z wyrazami szacunku,

Łukasz
Pracaprzezinternet24.pl
Witaj Łukasz. Możemy również zarekomendować Banc De Binary lub 24option.com. Jednakże zarówno Pracaprzezinternet24 jak i Finmax są przez nas bardziej rekomendowane. Finmax jest niesamowicie łatwy w użyciu, wypłacają środki od razu, i jest świetnie zintegrowany.
Adrian Worwa
Czy to w ogóle działa?
Pracaprzezinternet24.pl
Cześć Adrian. Jeśli pytasz o to, czy strategia “Wykres, Trend, Analiza” działa, to mogę ci śmiało powiedzieć, że tak. Pamiętaj, aby zawsze patrzeć na tendencje w oparciu o dłuższy okres, np. 6 godzin. Pamiętaj też, że istnieje ryzyko utraty pieniędzy podczas handlu, dlatego nie wydawaj środków powyżej tego, na co cię stać, nawet biorąc pod uwagę to, że z tą strategią twoje szanse na wygraną są bardzo dobre.
Jakub Maniak
Na Finmax możesz zobaczyć jeszcze więcej świetnych wykresów, choć twoje obecne i tak są znakomicie dobrane.
Dominika Górska
Cześć Dawid,

Mam kilka pytań odnośnie opcji binarnych oraz strategii, której używasz. Chciałbym się z tobą skontaktować telefonicznie, jest to w ogóle możliwe? Pytań nie mam zbyt wiele, ale przez telefon będzie mi łatwiej uzyskać informacje, które są mi potrzebne przed rozpoczęciem przygody z opcjami binarnymi.

Z wyrazami szacunku,

Dominika
Pracaprzezinternet24.pl
Cześć Dominika. Wyślij mi maila na dawid@pracaprzezinternet24.pl, i podaj swój numer telefonu, a ja do ciebie oddzwonię.
Tomasz Bartuś
Jeżeli nie mogę zobaczyć żadnych trendów na twoich wykresach na żywo, to czy mam dostęp do swoich własnych na Finmax?
Pracaprzezinternet24.pl
Witaj Tomasz. Tak, dokładnie, jeśli nie widzisz żadnych z naszych popularnych wykresów, możesz odszukać bieżące trendy we własnym zakresie, na podstawie wykresów dostępnych na Finmax. Mam nadzieję, że łatwo i szybko znajdziesz bieżące trendy.
Tomasz Bartuś
Sam znalazłem na Finmax różne wykresy dla siebie i okazały się bardzo pomocne.
Szymon Jan Ratowicz
Miałem też jeden świetny dzień, pełen zwycięskich transakcji i tylko jedną stratę. 😀
Patrycja Lipiec
Nie mogę się już doczekać wypróbowania tej strategii na Finmax 😉

Najpierw jednak chciałbym zapytać Pracaprzezinternet24 jak często handel kończy się stratą, a jak często zyskiem? Na wideo widać jak uzyskiwany jest rozsądny zysk, ale jak często doświadczacie straty, czyli jaki jest stosunek zysków do strat?
Pracaprzezinternet24.pl
Witaj Patrycja. Tak, oczywiście może się tak zdarzyć, że stracisz na opcjach binarnych. Strategia, której używam wymaga mnóstwo cierpliwości, aby można było wychwycić najlepsze trendy. Jeśli handlujesz regularnie, i robisz to dłużej niż 15 minut dziennie, to szanse na zyski są większe niż ryzyko straty. Jak widzisz, przegrywamy jedną transkację na wideo, i jest to dla mnie bardzo charakterystyczne, że przegrywam 1 transakcję na 5.
Kuba Dabrowski
Zgadzam się, że opcje binarne są tutaj najlepszą metodą zarabiania pieniędzy.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/6 (1 vote cast)
Zarabiaj pieniądze na Fiverrze, 6.0 out of 6 based on 1 rating