Zarabiaj pieniądze na płatnych ankietach

 • 0
 • 12 April 2016

Tjen penge for din mening

Poziom trudnośc:

Zaangażowanie czasu:

Potencjał zarobkowy:

Cogodzinny

0
PLN.

Wynik PP24:

Świetna Metoda Zarabiania na Pracaprzezinternet24.pl

Platne ankiety internetowZarabianie na płatnych ankietach jest bardzo proste. Dla wielu może wydawać się nieco dziwne, że możesz tak po prostu dostać pieniądze za wypełnianie ankiet za pieniądze, ale jest ku temu dobry powód, aby na tym zarabiać.

Twoja wiedza i twoje opinie są warte tyle co złoto dla współczesnych firm, jako że większa wiedza o swoich klientach oraz potencjalnych klientach to bardzo znakomita pomoc dla tych firm. Oferując ci pieniądze za płatne ankiety, firma jest w stanie zwiększyć przychody w dłuższej perspektywie, a ty zarabiasz przez Internet na ankietach!

Jak działają strony z płatnymi ankietami

Rozpoczęcie zarabiania pieniędzy poprzez płatne ankiety jest niezwykle łatwe. Na niektórych stronach z ankietami online, możesz zarobić pieniądze już po 10 minutach wypełniania ankiet.

 1. Dołączasz do jednej bądź więcej z rekomendowanych stron, gdzie są ankiety płatne
 2. Potwierdzasz swoją rejestrację poprzez e-mail (sprawdź folder spam, jeśli nie widzisz wiadomości)
 3. Podajesz informacje takie jak wiek, płeć oraz adres na stronie z ankietami internetowymi
 4. Zaczynasz otrzymywać płatne ankiety na maila!
 5. Zarabiasz na ankietach!

Najlepsze firmy do płatnych ankiet internetowych

Firmy z ankietami online są bardzo zróżnicowane, i jeśli nie wiesz zbyt wiele o tym temacie, z łatwością możesz dołączyć do stron, które są bezużyteczne.

Poniżej znajdziesz listę z najlepszymi stronami do ankiet płatnych w Internecie. Przetestowaliśmy wszystkie z wymienionych firm oraz nadaliśmy im łączną ilość punktów w oparciu o:

Łatwość obsługi
Jak często ankiety są wysyłane
Ilość pieniędzy jaką możesz zarobić na ankietach z danej firmy

Dołącz do wszystkich firm z ankietami online, gdyż w ten sposób otrzymasz tak wiele ankiet jak to możliwe, a tym samym zarobisz lepsze pieniądze.

Sieć

Możliwość zarobku

Opis

Odwiedź

Zarabiaj do 10 PLN od ankiety!Odwiedź stronę
Qassa Średni zarobek: 3-15 PLN od ankiety!Odwiedź stronę

platne ankiety internetowe

2 najlepiej płacące firmy

Swiatopinii

Możliwość zarobku:  

Na Swiatopinii, możesz się zarejestrować i zacząć wypełniać płatne ankiety w przeciągu 5 minut. Tak jak w przypadku większości serwisów z ankietami internetowymi, większość z tych ankiet zostanie ci wysłana drogą mailową.

Z reguły od 2 do 5 minut zajmuje wypełnienie jednej ankiety online, a zarobki są rzędu 0,70 centa od ukończonej ankiety. Interfejs użytkownika na stronie głównej jest bardzo prosty w obsłudze, a ankiety internetowe, które od nich otrzymujesz nie są jakoś szczególnie wyrafinowane. Mając to wszystko na uwadze, Swiatopinii jawi się jako znakomity gracz na rynku płatnych ankiet internetowych, z dużą łatwością obsługi panelu i znakomitymi możliwościami do zarabiania na ankietach.

W dodatku istnieje na Swiatopinii dodatkowa ciekawa funkcja, a mianowicie po wypełnieniu każdej ankiety na Swiatopinii otrzymujesz kupon na loterię. Ten kupon pozwala ci wziąć udział w losowaniu nagrody pieniężnej w wysokości $5000 dolarów raz na 3 miesiące.

 • Sposoby płatności: Paypal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: między 10 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 10 minut.
 • Strona internetowa: Swiatopinii
 • Dodatkowe informacje o Swiatopinii
  Swiatopinii szybko stał się jednym z największych graczy na europejskim rynku płatnych ankiet internetowych, a nie stało się tak bez powodu. Od początku istnienia w Europie firma skoncentrowała się na łatwości obsługi dla klienta i bardzo dobrych wynagrodzeniach. Swiatopinii jest niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc do zarabiania pieniędzy na ankietach!

Qassa

Możliwość zarobku:  

Qassa istnieje już ponad 10 lat i znajduje się pośród największych serwisów z płatnymi ankietami online. Panel użytkownika jest niesamowicie przejrzysty i przyjazny w użytkowaniu. Rejestracja jest bardzo prosta, a zarabianie pieniędzy na ankietach internetowych zaczyna się nieomalże od razu. Znajdziesz tam niewiarygodne ilości ankiet płatnych do wypełnienia, a prawda jest taka, że nie potrzebujesz zbyt wiele czasu, aby wypełnić ankietę internetową. Możesz nie tylko zarabiać pieniądze na ankietach internetowych, ale również przez polecenie serwisu znajomemu, do czego wystarczy podzielić się z tą osobą linkiem referencyjnym. Punkty mogą być wydane na stronie, gdzie weźmiesz udział w losowaniach fantastycznych nagród.

Jedna płatna ankieta wypłaca średnio od 100 do 500 punktów. Dlatego jeśli 1 punkt jest warty 1,5 centa, to jedna ankieta może być warta dla ciebie od 3 do 15 pln.

 • Sposoby płatności: PayPal, Skrill, Bank
 • Średnia cena za ankietę: między 3 a 15 PLN.
 • Średni czas na ankietę: 5 – 10 minut.
 • Strona internetowa: Qassa
 • Dodatkowe informacje o Qassa
  Jak wspomniano wcześniej, analityczna firma Qassa jest jedną z największych na rynku płatnych ankiet internetowych. Qassa działa w 4 różnych krajach.
  W porównaniu z innymi firmami oferującymi płatne ankiety, Qassa ma jedne z najwyższych wynagrodzeń pieniężnych.
  Platforma Qassa działa na zasadzie według której użytkownik otrzymuje maila, kiedy pojawia się nowa ankieta płatna do wypełnienia w zamian za wynagrodzenie. Średnio, jedna ankieta online zajmuje od 5 do 10 minut i możesz brać w niej udział zupełnie anonimowo jeśli chcesz, dzięki czemu firma zlecająca wypełnienie ankiety nie będzie się z tobą później kontaktować.

zarabianie na ankietach

Ile możesz zarobić poprzez płatne ankiety internetowe?

Ważne jest, aby jasno podkreślić, że na pewno nie zarobisz fortuny na wypełnianiu ankiet internetowych. Możliwe jest natomiast stworzenie przyzwoitego dodatkowego dochodu poprzez ankiety płatne, jako że wszystko co musisz zrobić to wyrazić swoją opinię.

Platne ankiety internetoweNasz ekspert w tej dziedzinie, Zdzisław, zarobił rekordowe $116 w jednym miesiącu, a z reguły zarabia około $90 miesięcznie na ankietach płatnych.

Zarabianie pieniędzy na płatnych ankietach może wytworzyć ci bardzo dobry dochód, a jeśli musisz spędzić raptem kilka minut, aby zarobić $3 dziennie, to zarabiasz $90 miesięcznie!

O tym dobrze jest wiedzieć, kiedy zaczynasz zarabiać na płatnych ankietach internetowych

Zanim zaczniesz zarabiać na ankietach internetowych, dobrze jest wiedzieć kilka rzeczy.

Dobre porady odnośnie płatnych ankiet

Tworząc dedykowany adres e-mail do ankiet online, będziesz mieć znakomity przegląd ankiet w jednym miejscu. Unikniesz też zalania mailami twojej prywatnej skrzynki pocztowej.

Możesz utworzyć sobie konto na G-mail lub Live-mail całkowicie bezpłatnie, obie propozycje są dobrymi alternatywami.

Niektóre firmy oferujące wypełnianie ankiet za pieniądze nie wysyłają ankiet wyłącznie drogą elektroniczną. Na wielu stronach internetowych tych firm możesz znaleźć dodatkowe płatne ankiety, które dadzą ci trochę więcej pieniędzy.

Zalecamy wyszukiwanie płatnych ankiet online co najmniej raz w tygodniu.

Do im więcej zalecanych serwisów z płatnymi ankietami dołączysz, tym więcej płatnych ankiet otrzymasz i dlatego więcej pieniędzy zarobisz na ankietach.

Dlatego zalecamy dołączenie do wszystkich serwisów służących zarabianiu przez Internet na ankietach płatnych, jako że tym sposobem można zarobić najwięcej pieniędzy.

Oto kilka rzeczy, których nie zalecamy i których musisz się wystrzegać:

Zazwyczaj serwisy te mają minimalną kwotę pieniędzy do wypłaty, które zarobiłeś na płatnych ankietach. Wypłacaj pieniądze tak szybko jak tylko osiągniesz minimalną kwotę do wypłaty! Byłoby szkoda zarobić określoną sumę pieniędzy na ankietach tylko po to, aby je stracić w przyszłości.

Tam gdzie są pieniądze, tam też prawie na pewno są oszuści. Istnieje całe mnóstwo całkowicie legalnych firm pozwalających zarabiać na płatnych ankietach online, ale istnieje też wielu oszustów.

Jeśli ktoś ci mówi, że możesz zarobić więcej niż $30 za jedną płatną ankietę, lub że możesz wygrać dla przykładu samochód, to prawdopodobieństwo wystąpienia oszustwa jest tu bardzo wysokie. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze na płatnych ankietach internetowych, to zalecamy ci trzymać się firm wymienionych tutaj na Pracaprzezinternet24.dk

Aby mieć pewność, że jesteś należycie wynagradzany za wszystkie wypełnione płatne ankiety, zalecamy ci prowadzenie jakiegoś dziennika do ukończonych ankiet. Kiedy zarabiasz na ankietach internetowych, może być trudne mieć pełny przegląd wszystkich ankiet, które już wypełniłeś bez takiego dziennika.

Zrób sobie zrzut z ekranu z ukończonych ankiet płatnych, spisz sobie nazwy danych ankiet oraz zapisz ile powinieneś za ich wypełnienie otrzymać pieniędzy.

Niestety, niektóre serwisy do płatnych ankiet mają skłonności do delikatnego oszukiwania na liczbach. Kiedy zarabiasz pieniądze na ankietach internetowych, spotkasz się czasami z firmami, które nie będą chciały ci zapłacić. Jeśli czujesz się oszukany, nie pozwól temu być tak po prostu zamiecionym pod dywan. Zacznij od skontaktowania się z firmą od ankiet internetowych. Jeśli nie otrzymasz od nich satysfakcjonującej odpowiedzi, przejdź do mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter i opowiedz ludziom o swoim fatalnym doświadczeniu z tą firmą. Wielokrotnie to okazywało się być rozwiązaniem problemów z niepełnymi wypłatami, bądź ich zupełnym brakiem.

Możesz zostać poproszony, aby zapłacić pieniądze za rejestrację w serwisie z płatnymi ankietami online i od razu powinieneś trzymać się z daleka od takich firm! Wszystkie legalne firmy z ankietami internetowymi oferują swoje członkostwa oraz mailową wysyłkę ankiet do ciebie zupełnie darmowo. Byłoby to bardzo dziwne, gdyby trzeba było zapłacić pieniądze, aby zarabiać pieniądze na ankietach.

Kto za tym wszystkim stoi?

Nazywam się Marek, i przetestowałem praktycznie wszystkie metody zarabiania przez Internet.

kalle-jensen

Marek Adamski
Założyciel strony

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/6 (33 votes cast)
Zarabiaj pieniądze na płatnych ankietach, 3.0 out of 6 based on 33 ratings