Moneymilioner (Qassa) – najlepszy program 2016 roku, poradnik, opinie, strategia.

  • 0
  • 12 July 2014

MoneyMilioner (a właściwie to od września 2014 roku Qassa) to serwis, który umożliwia zarabianie w sieci. Korzystając ze strony można gromadzić punkty poprzez zakupy internetowe, czytanie wiadomości elektronicznych, wypełnienie ankiet oraz granie w dostępne tutaj gry. Po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów można dokonać ich wymiany na pieniądze i wypłaty na swoje konto bankowe. Istnieje również możliwość zakupu bonów wartościowych oraz przekazania środków na cele charytatywne. Użytkownik może zarejestrować się bezpośrednio w serwisie, jak również logować poprzez połączenie ze swoim kontem google bądź profilem na facebooku.

qassa

 

Punkty można zbierać na kilka sposobów. Dokonując zakupów internetowych, biorąc udział w internetowych ankietach a także klikając email’e z rozmaitymi ofertami, które przychodzą codziennie. Potrzeba krótkiej chwili i wypełnienia prostego formularza żeby się zarejestrować, a potem pozostaje już tylko zbieranie punktów, za to co robimy codziennie korzystając z Internetu. Każde zebrane 50 zł w punktach, użytkownik może zlecić aby zostały przelane na jego rachunek bankowy. Może je również przeznaczyć na dowolny cel na przykład charytatywny lub zamienić na bon rabatowy. Moneymilioner to fantastyczna okazja nie tylko do zarabiania, ale i komfortowy dostęp do promocji i atrakcyjnych ofert sklepów internetowych. Użytkownicy zyskują wiele korzyści, niewielkim kosztem. Na zysk tutaj mogą również liczyć ci, którzy są fanami gier. Najlepsza z możliwych opcji połączenia przyjemnego z pożytecznym. Moneymilioner to jeden z najlepszych sposobów na realne zyski, do którego przekonuje się coraz więcej użytkowników Internetu.

>>>>> Kliknij tutaj aby się zarejestrować i otrzymać 5 PLN na start. <<<<<

Możliwości zarobku odwiedzając codziennie serwis: 30-50 zł miesięcznie

Możliwości zarobku odwiedzając codziennie serwis + polecając 2-3 znajomym miesięcznie: 50-70 zł miesięcznie

Wymagana ilość czasu dziennie: 7-10 minut

Wiarygodny: TAK:

Dowody wypłat z programu Qassa:

 

Istnieje od: 2009 rok, wypłacił ponad 64 mln zł na całym świecie.

>>>>> Kliknij tutaj aby się zarejestrować i otrzymać 5 PLN na start. <<<<<

Przykładowe opinie o programie Qassa, dawniej Moneymilioner.

“Polecam serwis Qassa, klikam codziennie w maile i poleciłam serwis znajomym, wypłata trwa dość długo, bo czekałam aż 3 tygodnie, ale 50 zł praktycznie za nic :)”

“Na serwis moneymilioner trafiłem w grudniu i od tego czasu zrobiłem 3 wypłaty po 50 PLN.”

“Moja opinia o Moneymilioner (a teraz chyba już Qassa) jest pozytywna. Mam obecnie 47 zł zgromadzone na koncie. Może miałbym więcej ale grałem w zdrapki po 5 zł każda i chciałem rozbić bank, ale się nie udało :P. Pewnie w następnym miesiącu wypłacę pieniądze jak uzbieram próg 50 zł”.

Kto za tym wszystkim stoi?

Nazywam się Marek i przetestowałem praktycznie wszystkie metody zarabiania przez Internet.

kalle-jensen

Marek Adamski
Założyciel strony

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/6 (18 votes cast)
Moneymilioner (Qassa) – najlepszy program 2016 roku, poradnik, opinie, strategia., 4.1 out of 6 based on 18 ratings