Jak zarobić pieniądze

Poniżej przedstawiliœmy starannie wybrane przykłady najlepszych sposobów
na szybki zarobek w internecie. Każdej metodzie zarabiania przyznaliśmy “Ocenê PP24” Im wyższa ocena tym większe szanse na dobry zarobek dzięki tej metodzie.

Ocena PP24

Wynik jest obliczany na podstawie następujących danych:

Poziom trudności Poziom trudności

Zaangażowanie czasowe Zaangażowanie czasowe

Potencjał zarobkowy Potencjał zarobkowy

superman

opcjach binarnych

Poziom trudności:

Średni

Poziom trudności

Zaangażowanie czasu:

Niskie

Zaangażowanie czasu

Potencjał zarobkowy:

Wysoki

Potencjał zarobkowy

Cogodzinny

0
PLN.

Zarabiaj pieniądze na swoich opiniach

Poziom trudności:

Niski

Poziom trudności

Zaangażowanie czasu:

Średni

Zaangażowanie czasu

Potencjał zarobkowy:

Średni

Potencjał zarobkowy

Cogodzinny

0
PLN.

Zarabiaj pieniądze na swoich opiniach

Poziom trudności:

Niski

Poziom trudności

Zaangażowanie czasu:

Średni

Zaangażowanie czasu

Potencjał zarobkowy:

Średni

Potencjał zarobkowy

Cogodzinny

0
PLN.

marketingu afiliacyjnym

Poziom trudności:

Wysoki

Poziom trudności

Zaangażowanie czasowe:

Wysoki

Zaangażowanie czasowe

Potencjał zarobkowy:

Niski

Potencjał zarobkowy

Cogodzinny

0
PLN.

Zarabiaj pieniądze na Facebooku

Poziom trudności:

Wysoki

Poziom trudności

Zaangażowanie czasowe:

Wysoki

Zaangażowanie czasowe

Potencjał zarobkowy:

Niski

Potencjał zarobkowy

Cogodzinny

0
PLN.

Zarabiaj pieniądze na YouTube

Poziom trudności:

Wysoki

Poziom trudności

Zaangażowanie czasowe:

Wysoki

Zaangażowanie czasowe

Potencjał zarobkowy:

Niski

Potencjał zarobkowy

Cogodzinny

0
PLN.

cień

Przegląd Sposobów Na Zarabianie Pieniędzy w Internecie

Zanim tak naprawdę dogłębnie przyjrzymy się bliżej tym różnym metodom zarabiania w Internecie, o których opowiadamy na tej stronie, dobrze będzie jak zapoznasz się z krótkim przeglądem tych metod. Najlepszym metodom poświęciliśmy więcej uwagi i stworzyliśmy szereg kompleksowych poradników oraz wpisów na tej stronie, aby pomóc ci zarabiać przez Internet. Czytając krótkie streszczenie, szybko zrozumiesz o czym traktuje dana metoda i poświęcisz uwagę tej, która najbardziej ci odpowiada. Tym sposobem będziesz w stanie skupić się na metodach, w których powinieneś być w stanie zarobić najwięcej pieniędzy. To zaoszczędzi ci mnóstwo czasu i zbędnych wysiłków, oraz da pewność, że rzeczywiście wybierasz tę najlepszą metodę na to, aby zarabiać w Internecie.

Kto za tym wszystkim stoi?

Nazywam się Marek, i przetestowałem praktycznie wszystkie metody zarabiania przez Internet.

kalle-jensen

Marek Adamski
Założyciel strony

Dość popularną i powszechnie stosowaną metodą zarabiania pieniędzy w Internecie jest blogowanie. Prowadząc blog, możesz przyciągnąć potencjalnych klientów na swoją stronę z produktami bądź usługami, dzięki tworzeniu interesujących i ciekawych treści. Poza tym odwiedzający pozwalają ci zarobić pieniądze w Internecie klikając w reklamy, za które płaci ci reklamodawca, bądź od których dostajesz prowizję.

Wśród sposobów na to jak zarobić pieniądze dzięki blogowaniu są marketing afiliacyjny, Google AdSense, oraz testowanie i rekomendowanie produktów rozmaitych firm. Te trzy wspomniane metody są najbardziej popularne, jeśli chodzi o generowanie dochodu z bloga. Najbardziej popularną z tej trójki jest marketing afiliacyjny, który zarazem jest metodą mogącą wygenerować ci najwięcej pieniędzy. Google AdSense jest szczególnie atrakcyjny, jeśli piszesz na temat, dla którego nie umiesz znaleźć miejsca na reklamy partnerskie, gdyż reklamy Google AdSense dostosowują się do czytelnika, który pojawia się na twojej stronie. Ostatnia ze wspomnianych metod jest szeroko stosowana przez wielu blogerów, ale jest trudniejsza, gdyż musisz bezpośrednio kontaktować się z firmami oraz bezpośrednio od nich odbierać płatności i produkty do testowania czy rekomendowania.

Kiedy mówimy o tym jak zarabiać w Internecie używając do tego bloga, powinieneś być świadom tego, że trwa to trochę, zanim zobaczysz pierwsze zarobki, ponieważ potrwa też trochę, zanim zobaczysz dobry ruch na twoją stronę. Jeśli jednak będziesz cały czas pisał na swojego bloga oraz promował go, prędzej czy później zaczniesz zarabiać przez Internet.

Możemy gorąco polecić zarabianie pieniędzy przez Internet poprzez pisanie e-booków. Są całe tabuny ludzi na całym świecie, którzy ani nie są pisarzami, ani tym bardziej literackimi geniuszami, którzy zarabiają pieniądze tworząc e-booki. Jak pewnie wiesz, e-book to książka w formie elektronicznej, a ponieważ to produkt cyfrowy, zwykle jego stworzenie nic nie kosztuje. Dlatego tworząc e-booka nie ponosisz żadnego ryzyka i nie musisz niczego w niego inwestować, oprócz własnego czasu. Aby zarabiać pieniądze w Internecie dzięki e-bookowi, musisz znaleźć temat na jaki chciałbyś pisać, który jednocześnie będzie wartościowy dla czytelnika. Innymi słowy, osoba która kupi twoją książkę, musi po jej przeczytaniu czuć, że zdobyła nową wiedzę, a najlepiej będzie jak dzięki niej rozwiąże jakiś swój problem.

Aby rozpocząć zarabianie na e-booku, dobrym pomysłem będzie napisanie go w temacie, na którym ci zależy, bo z marszu oznacza to, że pasjonujesz się nim i zapewne w pisanie tej książki włożysz całe swoje serce. Dzięki temu twój czytelnik otrzyma towar o znacznie wyższej jakości niż się pewnie spodziewa. Dobrym punktem wyjścia przy tworzeniu e-booka będzie próba rozwiązania jakiegoś problemu. Dlatego jeśli istnieje coś co spędza ci sen z powiek, jeśli jest problem, który usilnie chcesz rozwiązać, możesz przystąpić do badania tego tematu i spróbować rozwiązać dany problem.

Po rozwiązaniu problemu dla siebie, możesz napisać e-booka, który po prostu poda rozwiązanie. Jeśli dasz radę napisać książkę, z której jesteś zadowolony, możesz spróbować zacząć ją sprzedawać. To co jest niesamowite w e-bookach to fakt, że ich wyprodukowanie nic nie kosztuje. Brak kosztów oznacza, że profit ze sprzedaży jednej sztuki wynosi od 90 do 100%. Dlatego, jak widzisz, w e-bookach kryje się wielka moc i siła, która pozwala ci na zarabianie pieniędzy w Internecie, co jest głównym powodem dlaczego my na http://www.pracaprzezinternet24.pl/ gorąco polecamy tę metodę!

W dzisiejszych czasach bardzo popularnym sposobem na to, aby zarabiać w Internecie jest otworzenie swojego sklepu Internetowego. Jak większość ludzi już zapewne wie, w sklepie Internetowym tak samo jak w stacjonarnym sprzedaje się dobra materialne, cyfrowe bądź usługi. Każdy może się domyślić, że właściciel sklepu Internetowego zarabia pieniądze za każdym razem, kiedy sprzeda się produkt w jego sklepie bez względu na to czy on był przy tej sprzedaży w jakiś sposób obecny bądź nie, a skoro mógł otworzyć taki sklep to i Ty z łatwością to zrobisz. Możliwości zarabiania pieniędzy przez Internet są tutaj ogromne, ale jest wymóg w postaci pewnego budżetu, niezbędnego do rozpoczęcia.

Żeby zarabiać pieniądze na sklepie Internetowym, nie wystarczy tylko znaleźć kogoś, kto ci postawi ten sklep, ale trzeba też kupić towar do tego sklepu oraz udostępnić możliwość płatności. Te rzeczy jednak kosztują, co często jest barierą powodującą, że ludzie marzący o zarabianiu pieniędzy poprzez sklep Internetowy, tak naprawdę nawet z nim nie startują. Tutaj na http://www.pracaprzezinternet24.pl/ będziemy cię zachęcać do otwarcia sklepu Internetowego nawet jeśli na początku wydaje ci się to bardzo skomplikowane, jako że jest to ogromna szansa na to, aby zarabiać pieniądze w Internecie.

Zarabianie pieniędzy przez Internet na sprzedaży tekstów jest metodą używaną przez wielu ludzi. I istnieje ku temu znakomity powód! Nie musisz być dziennikarzem, autorem czy ekspertem w gramatyce, aby zarabiać w ten sposób pieniądze. Jeśli umiesz stukać w klawiaturę, a w pisaniu jesteś dostatecznie przyzwoity, aby ludzie nie czuli zmęczenia czytając twoje wypociny to masz dużą szansę na zarabianie przez Internet w ten sposób.

Aby zacząć zarabiać tym sposobem, w zasadzie potrzebujesz tylko komputera i dostępu do Internetu, dlatego w większości przypadków kapitał startowy wynosi zero. Oczywiście nie da się zarabiać pieniędzy pisząc sobie tekst bez ludzi, którzy chcieliby go kupić. Kwestią zatem pozostaje znalezienie firmy bądź osoby, która potrzebuje treści. Możesz zwrócić się do firm na własną rękę lub przeglądając różne ogłoszenia zgłosić się do tych, które aktywnie szukają tekstów. Te z kolei mogą być łatwo znalezione na takich stronach jak Fiverr.com lub Upwork.com, gdzie firmy oraz osoby prywatne szukają freelancerów.

Możliwości zarobków różnią się od siebie, ponieważ wszystko zależy od tego jak szybko umiesz pisać, jak wiele zleceń dostaniesz i ile pieniędzy zarobisz za napisane słowo. Typowa stawka wynagrodzenia przy pisaniu skryptu wynosi od 5 do nawet 25 groszy za słowo, natomiast ilość słów do napisania w ramach zlecenia różni się znacząco. Jeśli musisz napisać 5000 słów to przy stawce 20 groszy za słowo zarobisz 1000 zł za tę pracę, i sądzę, że większość teraz przyzna, że to bardzo dobra zapłata biorąc pod uwagę, że poświęcisz temu 10 godzin pracy. Ponadto, zarabianie pieniędzy w Internecie pisząc teksty jest możliwe z każdego miejsca na świecie, co czyni tę metodę jeszcze bardziej atrakcyjną. Więcej informacji o zarabianiu pieniędzy w Internecie poprzez tworzenie tekstów oraz gdzie znaleźć potencjalnych nabywców twoich usług znajdziesz tutaj.

Tak samo jak jest możliwe zarabianie pieniędzy robiąc coachingi na żywo, tak samo możesz uczyć ludzi przez Internet. Aby móc kogoś trenować, musisz posiadać określone kwalifikacje, a najlepiej być ekspertem w jakiejś dziedzinie, jako że jest to wręcz wymóg wobec osoby, która zarabia z dawania porad. Spróbuj zatem znaleźć dziedzinę, którą masz opanowaną w małym paluszku, gdzie czujesz że inni mogą bardzo wiele się od ciebie nauczyć. Jeśli dodatkowo dziedzina ta daje ci dużo radości, zarabianie pieniędzy będzie jeszcze łatwiejsze.

Aby dobrze zarabiać przez Internet, potrzebujesz wielu klientów, a najlepszym na to sposobem jest wykonywanie swojej pracy należycie oraz wiedza jak się właściwie promować. Przede wszystkim musisz znaleźć narzędzie komunikacji z klientami. Świetnym narzędziem do rozmów w ramach coachingu jest Skype. Możesz na nim odbywać rozmowy video i szybko skontaktować się ze swoimi klientami. Zarabiasz natomiast na bezpośrednich płatnościach od klientów. Możesz otrzymywać pieniądze przez PayPala lub zwyczajnym przelewem bankowym, a także możesz wysyłać do klientów polecenia zapłaty za pośrednictwem różnych systemów płatniczych.

Można tak naprawdę w całości się utrzymać oraz rodzinę ucząc innych ludzi, zatem jak widać możliwości zarabiania przez Internet tym sposobem są bardzo dobre.

Fiverr.com jest platforma, która laczy kupców ze sprzedajacymi w róznego rodzaju kategoriach. Fiverr.com powstal w Stanach Zjednoczonych i obecnie jest platforma o swiatowym zasiegu. Daje biznesom oraz osobom prywatnym mozliwosc kupowania jak i sprzedazy swoich uslug w Internecie. Majac na uwadze, ze www.fiverr.com sluzy do zarabiania pieniedzy w Internecie, postanowilismy sie skupic na jego czesci dla sprzedajacych, z racji tego, ze w ten sposób sie tutaj zarabia.

Na Fiverr.com mozesz calkowicie za darmo zalozyc konto, a z niego stworzyc platne reklamy. Mozesz na nim sprzedawac wszystkie rodzaje produktów i uslug bez potrzeby posiadania biznesu lub podpisywania jakiegokolwiek kontraktu. Oczywiscie jestes odpowiedzialny za potencjalnych klientów, jesli twój produkt nie jest zgodny z ich oczekiwaniami, takze na pewno nie mozesz zarabiac pieniedzy bez robienia czegokolwiek.

Idea Fiverra od poczatku bylo umozliwienie zwyklym ludziom zarabiania pieniedzy na sprzedazy rozmaitych produktów i uslug. Jak sama nazwa moze sugerowac, praktycznie wszystko na stronie kosztuje $5 dolarów (fiverr czyli “piatak”), ale mozesz oczywiscie sprzedawac drozsze uslugi badz produkty. Platnosci za wyswiadczone uslugi w latwy sposób otrzymasz za posrednictwem PayPala, a wyplata pieniedzy ta droga jest niemal natychmiastowa.

Przed rozpoczeciem musisz jednak okreslic jaki rodzaj uslug chcesz swiadczyc celem zarabiania pieniedzy. W naszym poscie odnosnie zarabiania pieniedzy na Fiverr.com podzielilismy sie wieksza iloscia szczególów odnosnie rozpoczecia generowania dochodu na tym portalu. Ponizej przedstawiamy jednak kilka bardzo popularnych przykladów uslug poprzez które zarobisz pieniadze na Fiverr.com, oto one:

  • Tlumaczenia

Tak jak napisalismy powyzej, mozesz zarabiac pieniadze robiac dla ludzi tlumaczenia. Tlumaczac z polskiego na angielski lub w odwrotna strone, srednio otrzymasz $5 dolarów za kazde 500 slów, które przetlumaczysz. To tworzy swietna mozliwosc zarabiania pieniedzy szybko i w stosunkowo prosty sposób.

  • Pisanie

Tak samo jak mozesz zarabiac tlumaczac na Fiverr.com, mozesz tez zarabiac tworzac teksty dla klientów. Ceny tekstów sa rózne co jest uzaleznione od tego jakiego rodzaju tekstu poszukuje klient, ilosci tekstów oraz jak wiele tresci w kazdym z nich ma sie znajdowac. Pisanie tekstów jest czesto lepsze od tlumaczen, ale jednoczesnie jest bardziej wymagajace. Jesli jestes dobry zarówno z polskiego jak i angielskiego, lub z jakiegokolwiek innego jezyka to z latwoscia znajdziesz ludzi, którzy beda poszukiwali tekstów w tym jezyku.

  • Glos Lektora

Wiele zagranicznych firm próbuje zarabiac pieniadze wchodzac na polski rynek. Czesto firmy te potrzebuja Polaków, którzy uzycza swojego glosu w ich filmikach lub wytlumacza cos ustnie. Mozesz na tym zarabiac bardzo szybko, a zaplata jest czesto bardzo godziwa.

Powyzsze pomysly sa tylko trzema z bardzo wielu dzieki którym mozesz zarabiac pieniadze w Internecie. Zalecamy ci przyjrzec sie portalowi Fiverr.com i zaczerpnac chocby inspiracji od ludzi, którzy juz teraz zarabiaja dobre pieniadze na tym portalu.

Wierz mi lub nie, ale mozesz zarabiac pieniadze przez Internet odwiedzajac dana strone i przechodzac na niej przez kilka etapów. Brzmi to dosc latwo, i w istocie takie jest, poniewaz tak zwany ‘test uzytkownika’ to cos za co firmy placa setki zlotych. Zarówno sklepy Internetowe jak i stacjonarne stale próbuja ulepszyc swoje strony, zwiekszyc ich uzytecznosc oraz konwersje. Jednym z najrozsadniejszych i zapewne najbardziej skutecznych sposobów, aby to osiagnac jest ogladanie jak ludzie zachowuja sie na biezacych stronach. Widzac i analizujac zachowania ludzi, mozesz ocenic co musi zostac zmienione.

Firmy chcace ulepszyc swoje strony ochoczo placa duze pieniadze za testowanie ich stron i w ten oto sposób mozesz zarabiac pieniadze w Internecie. Aby zaczac, wykonaj nastepujace kroki:

  • Znajdz ‘kupca’

Oczywiscie, aby zarabiac pieniadze na testach uzytkownika, musisz znalezc firmy, które chca testowac swoje strony. Mozesz kontaktowac sie z nimi bezposrednio lub znalezc je na takich stronach jak Fiverr lub Elance. Inna, bardzo madra i powszechnie uzywana metoda jest dolaczenie do firmy, która sprzedaje testy uzytkownika. Z reguly firmy, które chca przeprowadzic test u siebie kontaktuja sie z innymi firmami, które sie w tym specjalizuja. Firmy te z kolei zarabiaja na przeprowadzeniu kompletnych i szczególowych testów uzytkowników, wykonanych przez badanych, byc moze ciebie. Kontaktujac sie z takimi firmami mozesz szybko zaczac zarabiac pieniadze w Internecie. Jedna z firm, która mozemy goraco polecic jest ‘Usertribe’, która jest wiodacym graczem w Polsce.

  • Komputer, dostep do Internetu oraz mikrofon

Aby zarabiac pieniadze robiac testy uzytkowników, musisz posiadac komputer z dostepem do Internetu, dzieki czemu przetestujesz konkretne strony samodzielnie. Ponadto powinienes miec mikrofon, abys mógl opisac wyniki swojego testu zleceniodawcy. Aby wszystko wygladalo bardzo profesjonalnie co tez przyczyni sie do wiekszego zarobku, mozesz nagrac widok z pulpitu podczas wykonywania testów.

Jesli masz tych kilka rzeczy, mozesz zaczac zarabiac pieniadze w Internecie. Mozliwosci zarobkowania sa w porzadku, ale powinienes miec swiadomosc, ze ta metoda nie uczyni cie bogatym. Zazwyczaj bedziesz mógl zarobic od 60 do 180 zlotych za jeden test uzytkownika, a potrwa on od 25 do 45 minut. Stawka jest dobra, ale nie czesto bedziesz trafiac tego typu zlecenia.

Zaleta tej metody jest jej prostota oraz fakt, ze jest malo wymagajaca, a jednoczesnie interesujaca. Wazne jest tez to, ze zarabiasz z wlasnego domu, nie muszac siedziec w biurze, badz w firmie, która posilkuje sie toba do przeprowadzenia takiego testu.

Jedna z trudniejszych, a przynajmniej znaczaco odmiennych metod czyli zarabianie w Internecie grajac w pokera. Mozesz ja nazwac zarówno zarabianiem pieniedzy jak i wygrywaniem pieniedzy, poniewaz zarobki w pokerze zaleza w duzej mierze od szczescia. Naszym zdaniem poker nie jest czyms w co powinienes inwestowac fortune, poniewaz jest ryzykowny i wciagajacy.

Mozliwosci zarabiania pieniedzy na grze w pokera sa nieograniczone, zwlaszcza jesli jestes w tym naprawde dobry. Na swiecie, ale tez w Polsce jest wielu utalentowanych graczy zarabiajacych tysiace zlotych siedzac wygodnie przed swoimi komputerami i po prostu grajac sobie w pokera. Wszyscy jakos zaczynali, moze wlasnie tak samo jak Ty teraz, i to wlasnie pokazuje, ze rozpoczecie zarabiania pieniedzy w Internecie ta metoda jest calkowicie w zasiegu reki.

Aby zaczac zarabiac na pokerze, bedziesz musiec zalozyc konto w jakims internetowym kasynie, gdzie wplacasz pieniadze i grasz, oraz nauczyc sie zasad tej gry jesli jeszcze ich nie znasz. Reguly te moga byc latwo znalezione w Internecie, a wielu z graczy, którzy zarabiaja duzo pieniedzy w Internecie zwyklo dawac swietne nagrody pieniezne za dzielenie sie strategiami i metodami grania.

Na naszej stronie chcemy zniechecic ludzi, którzy maja wielka, kompulsywna sklonnosc do hazardu do próby zarabiania ta metoda, poniewaz jest ona bardzo wciagajaca. Jesli zdecydujesz sie na gre, to graj tylko takimi srodkami, na których strate mozesz sobie pozwolic, a jesli widzisz, ze nie zarabiasz, nigdy nie bierz pozyczek celem zainwestowania w dalsza gre.

Mozliwosci zarobkowe sa tutaj bardzo wielkie, ale wielkie jest tez ryzyko. Musisz tez byc bardzo dobrym graczem, jako ze przecietni nie zarobia zbyt wiele, ale dobrzy zarabiaja setki tysiecy zlotych.

Branza gier to branza warta miliony zlotych, która daje ludziom oraz od nich zabiera. Wiekszosc ludzi w tym kraju wciaz wiecej wydaje na granie, nizeli zarabia, co jest calkowicie zrozumiale, poniewaz wielu ludzi nie wie, ze mozna zarabiac w Internecie dobre pieniadze grajac w gry komputerowe.

Z odpowiednia wiedza i narzedziami, zarabianie na grze w gry komputerowe moze byc dosc latwe i przyjemne. Poza wymienionymi wyzej elementami, musisz byc jeszcze dobry w danej grze zanim zaczniesz na niej zarabiac.

Niektórzy ludzie poswiecaja cale swoje zycie grze w tylko jedna gre i z tego sie tylko utrzymuja. Ci gracze jezdza potem na turnieje oraz inne podobne wydarzenia i zarabiaja ogromne sumy pieniedzy zwyciezajac lub laduja wysoko w rankingu w róznych rozgrywkach. Zwyciezca to typ gracza, który ma bardzo naukowe podejscie do gry, a dodatkowo jest utalentowany i prawdopodobnie juz przed grami znalazl dobry sposób na zarabianie pieniedzy w Internecie.

Jesli nie angazujesz sie tak bardzo jak wymieniony wyzej rodzaj gracza, to lada chwila stanie sie dla ciebie oczywiste, ze musisz znalezc sobie inny sposób na zarabianie pieniedzy w Internecie niz gra w gry komputerowe. Jesli gra jest twoim hobby, mozesz stworzyc sobie konto uzytkownika, na przyklad na Twitch, gdzie mozesz pokazywac siebie w akcji, zarabiac na reklamie, oraz otrzymywac darowizny od swoich fanów. Jak widac, ta metoda moze zapewnic ci dobry dochód i jest znakomita metoda dla osób, które i tak beda grac, chocby dla wlasnej przyjemnosci.

Jako Internetowy artysta estradowy lub ekspert, mozesz zarówno bawic jak i nauczac online, czy to przez publikowanie filmików na YouTube lub strumieniowanie przez Twitch. To sa dwa glówne serwisy, sa jeszcze inne, ale YouTube i Twitch maja wbudowane opcje, dzieki którym mozesz zarabiac w Internecie.

Twitch jest serwisem do transmisji strumieniowych, a jego glówne skupienie idzie w strone gier komputerowych, gdzie az 90% publikowanych materialów dotyczy gier, w które graja uzytkownicy serwisu oraz udzielaja komentarzy na ich temat. Znajdziesz tutaj rózne programy rozrywkowe, ale w wiekszosci portal dotyczy gier. Sposób w jaki Twitch jest zbudowany pozwala ci na wybór gry w ustawieniach, co ulatwia widzom znalezienie gracza, który gra w gre, która akurat oni chca ogladac.

Wielkie wydarzenia dla graczy, zarówno jesli chodzi o zawody (eSport) oraz prezentacje (najwieksza z nich to E3) sprowadzaja przed siebie mnóstwo widzów. Mozesz sprawic, ze Twoi uzytkownicy placa miesieczna oplate w wysokosci $5 dolarów, która daje im dodatkowe korzysci (wiecej obrazków lub opcji udzialu w czacie, jesli ustawisz go na tryb tylko dla oplaconych), dzieki czemu czuja, ze wiedza za co placa. Mozesz tez poprosic o datki od widzów. Swietna rzecza w strumieniowaniu na zywo z perspektywy widzów jest to, ze moga obcowac ze soba praktycznie na zywo (z powodu technologii zawsze bedzie opóznienie miedzy tym co robisz, a co faktycznie widza ludzie), gdzie lagi nie sa dluzsze niz 15 sekund w obecnych czasach. Bedziesz takze miec okazje poznac ludzi, którzy pokaza ci jak kodowac gre, i tutaj pojawia sie wreszcie kwestia ekspertyzy.

Jesli nie czujesz sie komfortowo z byciem widocznym na zywo, wszak mozesz sie peszyc w chwili, kiedy przypadkowo powiesz cos glupiego badz zlego, mozesz wczesniej tworzyc filmiki z gry, które edytujesz zanim pójda w swiat. Co do tematyki, YouTube jest o wiele bogatszy od Twitch, na YouTube mozesz tworzyc filmiki o wszystkim, od muzyki która tworzysz (pamietaj o prawach autorskich – na YouTube to sprawa bardzo delikatna), po sprawy codzienne jak moda czy perypetie twojego zwierzatka. Jesli masz kotka lub pieska, który robi slodkie, smieszne badz niesamowite rzeczy to nagraj z tego filmik, bo wlasnie tacy twórcy maja tysiace wyswietlen.

Niemniej jednak, YouTube wciaz jest tez bardzo szeroko stosowany wsród milosników gier komputerowych, i nawet mozliwosc robienia relacji na zywo zostala zaimplementowana na pewien czas. Niedawno YouTube wypuscil tak zwany ‘Gaming YouTube’ dla graczy i fanów. Choc uzywany jest tam ten sam ekosystem co na glównym YouTube, wyglada to tak jakoby celem bylo konkurowanie z Twitch poprzez zaimplementowanie nazw gier, do których mozesz podpiac filmiki oraz relacje na zywo, dzieki czemu wszystkie filmiki powiazane z nazwa gry beda wyswietlane w jednym miejscu.

Wczesniej juz YouTube bawil sie w opcje oplaty abonamentowej od widzów, ale pojawilo sie wówczas duzo pomruków ze strony klientów, zwlaszcza ze nie bylo widac specjalnych korzysci w zamian za taka oplate. Mozesz zarabiac pieniadze na YouTube poprzez ogloszenia i reklamy, które beda wyswietlane w powiazaniu z Twoim filmikiem.

Jest mozliwe zarabianie pieniedzy na sprzedazy uslug w oparciu o gry komputerowe. Chodzi glównie o sprzedaz wirtualnych uslug lub produktów samym graczom badz widzom w trakcie gry, za co oczywiscie otrzymujesz realne pieniadze.

Ta metoda rózni sie znaczaco od pozostalych, ale nie pozwól sie temu zmylic. Istnieje bowiem wielu ludzi, którzy sa gotowi placic innym, aby uczyli ich jak grac jeszcze lepiej, w ten sposób zarabiasz pieniadze przez Internet.

Mozesz kontaktowac sie z potencjalnymi kupcami wewnatrz gry, lub poszukac innych for, gdzie ludzie kontaktuja sie ze soba w kwestiach sprzedazy i zakupów. Mozliwosci generowania dochodu ta droga sa dosc dobre, ale nie oczekuj, ze uczyni cie ona milionerem.

Przykladami gier na których ludzie bardzo duzo zarabiaja sa Warcraft, League of Legends oraz Dota-2. Jesli chcialbys zarabiac pieniadze w Internecie tym sposobem, koniecznie powinienes zaczac od którejs z tych trzech wymienionych gier.

Wierz mi badz nie, ale z dostepem do wlasciwych narzedzi mozesz zarabiac pieniadze na swoich podrózach. Ludzie wybierajacy sie w podróz sa zainteresowani poznaniem miejsca, w które sie wybieraja. Twoja rola jest im w tym pomóc. Poprzez podróze, szereg doswiadczen i wylapywanie tego co w nich najlepsze, mozesz zarabiac pieniadze w Internecie na tejze wiedzy.

Istnieje wiele sposobów na sprzedaz twojej wiedzy o miejscach, które odwiedziles, ale tutaj skupimy sie na zarabianiu pieniedzy w Internecie poprzez prowadzenie bloga o podrózowaniu.

Aby zaczac zarabiac, musisz stworzyc swoisty pojazd dzieki któremu opowiesz o swoich doswiadczeniach oraz zaleceniach. Z reguly bedzie to strona internetowa, ale moze tez to byc profil na Instagramie czy strona na Facebooku. Jestesmy przekonani, ze najwieksze mozliwosci zarobkowania ta metoda sa przy uzyciu bloga, dlatego na nim sie skupimy. Trzeba jednak zaznaczyc, ze strona na Facebooku oraz profil na Instagramie moga wydatnie pomóc w przekierowywaniu twoich czytelników i zainteresowanych na twojego bloga o podrózach.

Kiedy juz stworzyles przyzwoita strone, powinienes dodac sporo ciekawych zdjec z podrózy i stworzyc dobre poradniki dla twoich czytelników. Mozesz ludziom opowiedziec o najlepszych sposobach dotarcia na lotnisko, wyjazdu z niego, jakich atrakcji powinni szukac, a czego sie wystrzegac, itd. W tych poradnikach z róznych miejsc, mozesz zalaczyc reklamy np. przewozników lotniczych oraz wielu innych rzeczy, i to jest wlasnie to na czym zarabiasz pieniadze w Internecie przy uzyciu bloga o podrózy.

Jesli Twój blog stanie sie naprawde popularny, otrzymasz oferty sponsorskie z wielu biur podrózy oraz linii lotniczych, które beda chcialy zyskac dodatkowa widocznosc. Wiekszosc tych firm zaoferuje ci pieniadze w zamian za reklame na twoim blogu.

Mozliwosci zarabiania pieniedzy w Internecie jakie daje tworzenie bloga podrózniczego sa bardzo duze, a proces stawiania wszystkiego na nogi jest bardzo przyjemny. Jesli duzo podrózujesz lub masz takie pragnienie, to warto bedzie to przekuc na zarabianie na tej pasji!

Masz zdolnosci graficzne lub jestes moze mocno zainteresowany projektowaniem? Jesli tak, to mozesz zarabiac dobre pieniadze jesli rozwiniesz swój talent. Potrafiac tworzyc oryginalne projekty, logo z maskotkami lub logo proste, bardzo latwo jest znalezc innych, którzy nie maja tej zdolnosci, a którzy chca miec logo na swoim blogu czy dla swojej firmy.

Robiac to nie jestes ograniczony tylko do polskiego rynku, poniewaz jesli znasz choc odrobine angielski (codzienna komunikacja, rozumienie podstawowych zwrotów i zdolnosc okreslenia czego chce klient) to dasz sobie swietnie rade na rynku swiatowym. Mozesz tworzyc logo dla pojedynczych przedsiebiorców lub firm z calego swiata i zarobic fortune. Nie ma tutaj ograniczen.

Jesli brzmi to dla ciebie kuszaco, ale nie masz pojecia o grafice komputerowej, skorzystaj z setek szkolen z Photoshop dostepnych na YouTube oraz innych stronach, które pokaza ci krok po kroku jak robic logo co do najmniejszego szczególu.

Mozliwosci zarabiania w Internecie ta metoda sa znakomite. Rozwaz sprzedaz swoich logo w grupach na Facebooku oraz na portalach jak Fiverr.com.

Dobrze rozumiesz wytyczne wzgledem róznych konfiguracji, a moze masz juz doswiadczenie w systemach CMS (system zarzadzania trescia), takich jak Joomla czy WordPress? Jesli tak, to istnieje mnóstwo malych i srednich firm, które jeszcze nie posiadaja swojej strony, glównie z powodu wysokich cen profesjonalnych uslug projektowania stron, oraz nie czucia potrzeby do posiadania wlasnej strony. Jesli jestes w stanie zaoferowac im niedrogie rozwiazanie, jest spora szansa ze zlapia haczyk, a ty zyskasz klienta i szybko zaczniesz zarabiac pieniadze w Internecie.

WordPress jest relatywnie latwy do skonfigurowania, a do niego masz dolaczony 5 minutowy przewodnik pokazujacy co jak dziala na ich wlasnym serwerze, a poza tym niektóre serwisy hostingowe wdrozyly opcje instalacji WordPressa za sprawa jednego klikniecia, co czyni caly proces jeszcze latwiejszym. Istnieje bardzo wiele motywów na WordPressa, ale upewnij sie, ze jakosc jaka dasz odpowiadac bedzie twojej zaplacie. Strona Themeforest.net posiada tysiace motywów do WordPressa, a wszystkie sa pogrupowane wedlug typu i moga byc latwo sortowane wedlug róznych kryteriów, wlaczajac w to ich nowosc, niedawne aktualizacje czy ilosc sprzedanych egzemplarzy. Sprzedawcy z kolei maja bardzo transparentna reputacje na swoich profilach. Pamietaj, ze im wiecej wydasz na motyw, tym mniej zarobisz dla siebie.

Oczywiscie istnieja ponadto inne systemy CMS, w tym tez darmowe, wliczajac w to Joomla, Drupal, DotNetNuke, Typo3, MODx, Liferay, Plone, Alfresco, Umbraco, Movable Type, XOOPS, Concrete 5, Silverstripe, eZ Publish, e107, Textpattern, OpenCMS Tiki Wiki CMS Groupware, CMS Made Simple – wszystkie z nich róznia sie na swój sposób, nie tylko w swojej konstrukcji. Wymagaja innego jezyka znaczników.

Ta metoda zarobkowania nie wymaga mnóstwa wiedzy w temacie, i jesli rzeczywiscie sie przylozysz na poczatku to nie minie wiele czasu, a juz bedziesz zarabiac pieniadze w Internecie.

Ta metoda jest bardzo podobna do poprzedniej, ale wymaga wiekszej ilosci wiedzy od ciebie, a poza tym tutaj idziesz w kierunku calkowicie innego segmentu klientów – teraz bowiem szukasz tych, którzy znaja sie na rzeczy i szukaja unikalnego wygladu swojej strony, dodatkowych funkcji jak i wiekszego zabezpieczenia – przy czym wiecej zarabiasz dostarczajac taki wlasnie trudniejszy do wykonania produkt.

Bedziesz mógl pobierac oplaty siegajace dziesiatek tysiecy zlotych tworzac takie strony, w zaleznosci od tego jak wiele pracy wymaga projekt i jakie sa twoje umiejetnosci, takze jesli jeszcze nie jestes dobry w budowaniu w pelni funkcjonalnych stron, to nie oczekuj stania sie milionerem od razu. Mozna duzo zarobic budujac strony internetowe, ale pamietaj, ze konkurencja jest ogromna i trudna do pokonania. Odwrotnie jak przy instalowaniu WordPressa, tutaj potrzebna jest bardzo duza wiedza w temacie. Jesli podejmiesz sie tej metody zarabiania pieniedzy w Internecie, rozwaz skorzystanie z jakichs kursów, które cie do tego odpowiednio przygotuja.

Brzmi to jak szalenstwo, ale wiekszosc przedsiebiorców i firm nie ma pracownika, który móglby pisac, wiec dlaczego Ty nie móglbys tego dla nich robic? Po prostu – wszystko jest tutaj kwestia czasu i energii, poniewaz z reguly firmy musza zajmowac sie wieloma innymi rzeczami, a niestety potrzeby na nowe tresci przychodza falowo. Ta tendencja z kolei sprawia, ze mozesz zarabiac pieniadze praktycznie od razu!

Jednym z przykladów bedzie sklep internetowy, który otrzymuje duzo nowego towaru i potrzebuje opisów dla kazdego z osobna, na przyklad od 2 do 300 slów, i nawet jesli kwestia jest napisanie tylko 10 slów opisu dla danego produktu, to wciaz zajmuje sporo czasu, aby to stworzyc.

Inni z kolei szukaja tekstów na konkretny temat, a jeszcze inni po prostu potrzebuja, aby przerobic ich obecne tresci. Najczesciej jednak klientami sa osoby, które nie maja albo talentu do pisania albo czasu, aby stworzyc cos glebokiego co poruszy czytelnika, a firmy potrzebuja nowoczesnych tekstów, które zaangazuja czytelnika i beda same dobrze sprzedawac. Jesli zaoferujesz dobra cene za swoje uslugi, na pewno przyciagniesz sporo klientów, dzieki czemu dobrze zarobisz.

Oczywiscie sytuacja wymaga od ciebie, abys dobrze wyrazil w tekscie to o co chodzi klientowi i dostosowal tresc do celu – nie jest bowiem dobrze, jesli uzywasz bardzo prostego jezyka na stronie, która na przyklad powinna byc techniczna, zwlaszcza jesli nie jest ona adresowana do poczatkujacych adeptów danej dziedziny wiedzy.

Mozliwe jest pisanie tekstów zarówno po polsku, jak i po angielsku. Zlecenia na teksty angielskie znajdziesz w wielu miejscach, natomiast o zlecenia na teksty w jezyku polskim mozesz sie postarac na stronie cleverowl.dk lub oferia.pl i szybko zarabiac pieniadze przez Internet tym sposobem. Pamietaj jednak, ze moze to pochlaniac sporo czasu.

Jesli jestes sprzedawca z prawdziwego zdarzenia i chcialbys to polaczyc z pisaniem, to mozesz zarabiac pieniadze w Internecie robiac Public Relations. To praca, w której musisz sprzedac produkt na papierze. Jesli jestes dobry w wynajdywaniu chwytliwych naglówków i tworzeniu dobrej tresci, to jest duza szansa, ze przekonasz do siebie gazete, aby pozwolila ci dla niej pisac artykuly, które potem zostana opublikowane w tejze gazecie badz na ich stronie, a ty w ten sposób zarobisz pieniadze w Internecie. Taka forma tresci stanowi specjalny rodzaj reklamy, pozwalajacy firmom dotrzec do klientów, którzy z reguly ignoruja tresci reklamowe, oraz unikac tych ludzi, którzy uzywaja oprogramowania do blokowania reklam, kiedy sa w sieci.

Jesli jestes dobry w przekonywaniu dziennikarzy, aby dolaczali twoje artykuly w swoich mediach i rzeczywiscie ci sie to uda, firmy zaplaca ci od 2000 do 4000 zlotych za jeden opublikowany w ten sposób artykul. Jesli uda ci sie wrzucic ten artykul w jeszcze inne media, to oczywiscie zarobisz znacznie wiecej, pod warunkiem ze umowa przewiduje zaplate od srodka medialnego, a nie od jednego artykulu. Musisz byc jednak naprawde dobry, aby zarabiac tym sposobem, niemniej jednak potencjal zarobkowy jest tutaj ogromny.

Istnieja rózne sposoby zarabiania pieniedzy na tak zwanych webinarach, które sa kursami internetowymi sprzedawanymi osobno badz dawanymi w formie prezentu, przy sprzedazy komplementarnego produktu, co tez dla ciebie zarabia.

Male kursy moga miec od kilku minut do nawet kilku godzin i moga byc prezentowane na kilka sposobów, a jesli umiesz promowac i wiesz jak znalezc swoja nisze, to latwo znajdziesz klientów. Twoim punktem sprzedazy jest pomoc ludziom, wiec jesli masz produkt (materialny badz niematerialny), który moze zlagodzic pewne problemy ludziom, lub jesli jest temat na który bardzo wiele wiesz, to mozesz zaczac tego uczyc.

Wielu rozdaje swoje webinary za darmo zainteresowanym, tak wiec moga poszerzyc swoja liste mailingowa, lub po prostu chca rozdac dobra wiedze za darmo. Inni z kolei publikuja swoje nagrania za darmo, poniewaz za ich sprawa promuja sprzedawany przez siebie produkt, i jesli jestes zainteresowany ich webinarem, to jest duza szansa, ze bedziesz tez zainteresowany ich produktem platnym. To z kolei daje szanse wszystkim, którzy rozdaja webinary za darmo do zwiekszenia ilosci zarabianych pieniedzy przez Internet.

Podcast jest kanalem radiowym na zadanie – tutaj ludzie moga sciagac epizody i zapisac je sobie na swoim telefonie lub komputerze, a nastepnie odsluchiwac ich kiedy chca. Jesli na przyklad masz dluga droge do pracy badz szkoly, warto jest sluchac wtedy podcastów. Istnieje wiele sposobów na zarabianie na podcastach.

Moze masz juz produkt na sprzedaz, powiedzmy ze jest to rodzaj treningu ciala lub krem do rak, i prezentujesz ten produkt. Wiekszosc podcastów jest bardzo dlugich i odnosza sie do bardzo konkretnych tematów. Styl zycia jest popularnym tematem, ale jest tez wiele podcastów o hobby, np. o grach komputerowych. Jesli tylko masz temat, na który móglbys mówic, a nie masz produktu na sprzedaz, ale twój podcast stanie sie bardzo popularny, to aby na tym zarobic warto znalezc sponsora.

Postepuj jednak ostroznie, aby nie stworzyc czegos co sluchacze odbiora jako przerwy reklamowe w twoich epizodach, bo bardzo latwo jest wtedy stracic sluchaczy, wszak ci maja wybór, aby isc na inny podcast, tych jest bowiem pelno. Jesli stracisz sluchaczy, to tracisz tez pieniadze, a to nie jest przeciez dobre. Jeden sponsor na jeden podcast to w zupelnosci wystarczy. Jesli znajdziesz wlasciwego sponsora dla ogólnego tematu, który jest w podcascie omawiany, lub który dobrze koreluje z danym epizodem, to z powodzeniem stargetujesz dana grupe ludzi, która jest zainteresowana danym tematem. Ponadto twoi sluchacze stana sie bardziej zainteresowani jako, ze przychodza na twój podcast po to, aby przeciez posluchac o czyms co ich naprawde interesuje.

Jest mozliwe znalezienie sieci, które polacza cie z wlasciwymi sponsorami. Mozesz znalezc sponsorów samemu, mozesz poprosic o darowizny, albo zrobic czesc epizodów za darmo, a poprosic o pieniadze za reszte. Alternatywnie, mozesz zrobic zwiastun dla kazdego epizodu i pobierac oplaty za pelna wersje. Przeczytaj o tym wiecej tutaj (po angielsku).

Jesli umiesz sporo przed czasem zaprosic gosci na twoje podcasty, którzy dobrze pasuja do tematu i sa dobrze znani w branzy, to przyciagniesz o wiele wiecej sluchaczy, a jesli juz to robisz i skutecznie przekonujesz zacnych gosci do wziecia udzialu w podcascie to znakiem tego jestes profesjonalista.

Ile pieniedzy mozesz tak naprawde zarobic? Czy naprawde oplaca sie robic podcasty, czy moze skonczysz z paroma drobnymi w kieszeni? Wedlug Pata Flynna, który prowadzi blog Smart Passive Income, zarobil na nim okolo 200,000 zlotych na samych podcastach tylko w 2014 roku. Jest to kwota, która na pewno pozwolilaby na fajne zycie w Polsce obecnie, nawet biorac pod uwage koniecznosc uiszczenia podatków, co byloby w tym wypadku podatkiem od umowy sponsorskiej.

Zauwaz, naprawde zauwaz slowo “darmowe” w tytule. To nie jest sposób na zarobienie duzej ilosci pieniedzy, a tym bardziej dlugoterminowa strategia. Wiele kasyn co jakis czas rozdaje darmowe spiny lub kasynowa walute za samo zalozenie konta (spodziewaj sie otrzymywania od nich newslettera, wiec do rejestracji uzyj adresu e-mail, z którego strata latwo sie pogodzisz, jesli okaze sie, ze wysylaja ci zbyt duzo wiadomosci!). Wiekszosc kasyn wymaga, aby wplacic jakies srodki na start, a oni podwajaja wplacona sume do okreslonej ilosci zlotych przy pierwszym depozycie. To nie jest rekomendowana metoda, gdyz masz pieniadze w miejscu, w którym latwo mozesz je stracic.

Aby zarabiac pieniadze w Internecie ta droga, powinienes byc bardzo ostrozny i nie dac sie poniesc fantazji zwiazanej z hazardem. Dobrze jest spróbowac znalezc bezpieczne strategie i taktyki, które podniosa twoje szanse na zarabianie pieniedzy w ten sposób.

Czy jest jakis temat, o którym wiesz bardzo duzo, jezyk w którym jestes biegly, albo jestes wyszkolony w temacie w którym mozesz uczyc innych jego podstaw, tak aby mogli w ogóle zaczac sie w nim jakos poruszac? Jesli tak to otwiera sie przed toba znakomita szansa do zarabiania pieniedzy. Uczac w Internecie nie musisz swoich uczniów sprowadzac do jednego pokoju oraz nie ma praktycznie zadnych ograniczen wzgledem ilosci studentów, poniewaz wszystkim mozesz wyslac te same materialy.

Masz tez opcje organizowania zamknietych seminariów i warsztatów co ogranicza liczbe studentów, których uczysz o jednym czasie, ale zyskujesz mozliwosc lepszego skoncentrowania sie na kazdym z nich. To moze dac ci wiecej pieniedzy i zyskasz wieksze uznanie w oczach takiego klienta.

Mozesz zdecydowac, aby dzielic sie swoja wiedza za darmo, lapiac ludzi w swoje sidla i pózniej cos im latwiej sprzedac. Udemy.com jest strona gdzie mozesz publikowac swoje kursy, a ludzie moga je kupic – strona ta jest zarówno duza jak i popularna posród nauczycieli jak i studentów, posiadajaca tysiace kursów w swej bazie. Te najbardziej popularne sprzedaly sie w tysiacach egzemplarzy, a cena moze nawet wyniesc kilka tysiecy zlotych za produkt. To daje ogromna szanse na zarabianie pieniedzy.

Jeden kurs dotyczacy fotografii, który jest wyrózniony na pierwszej stronie w trakcie pisania tego artykulu sprzedaje sie za 900 zlotych, a zostal sprzedany 10,400 razy, co daje nam zawrotna sume 9,36 miliona zlotych. Oczywiscie nie ma mozliwosci dowiedziec czy cena sie zmieniala w trakcie, czy moze kurs byl kiedykolwiek za darmo, lub czy byl sprzedawany jako bonus do innego produktu, wiec nie mozemy jednoznacznie powiedziec, ze przyniósl akurat 9,36 miliona zlotych, ale nawet jesli zalozymy, ze tylko 5% sprzedazy bylo w wymienionej cenie, to wciaz daje nam to zawrotny 6-cyfrowy zarobek, co jest swietnym wynikiem. Bezpiecznym jest stwierdzic, ze wlasciciel tego kursu zarobil kapitalne pieniadze na tym kursie.

Nie ma zadnych przeciwskazan, abys nie mógl nauczac w Internecie, jesli znasz sie na temacie, który twoim zdaniem jest na tyle interesujacy, ze inni beda chcieli sie o nim uczyc. Jesli masz watpliwosci czy dasz rade stworzyc wartosciowy kurs, to spróbuj go zrobic i dac komus za darmo do przetestowania. Otrzymasz od tych ludzi wiadomosc zwrotna na podstawie której poprawisz ewentualne bledy.

Smartfony i tablety staly sie nieodlaczna czescia naszego zycia – przyzwyczailismy sie, ze jestesmy stale ze soba polaczeni i rzadziej spotkasz osoby, które omawiaja jakies fakty przy butelce wina do póznego wieczora. Obecnie dyskusje koncza sie stosunkowo szybko, z reguly kiedy ktos zobaczy wiadomosc w telefonie i szybko na nia odpowie. Wchodzisz na Facebooka, kiedy masz chwile wolnego czasu, wlaczasz mapy zamiast pytac kogokolwiek o droge, albo grasz w gry czekajac na autobus lub pociag.

Mozna zarobic pieniadze na aplikacjach badz grach, jesli nie poprzez oplaty za sama aplikacje, to poprzez podlaczenie ich do reklam Google AdSense. Zapotrzebowanie istnieje na doslownie wszystko, tak wiec jesli masz dobry pomysl, lub znasz kogos z dobrym pomyslem, powinienes dac temu szanse.

Jesli nie umiesz kodowac, istnieje mnóstwo narzedzi do tworzenia aplikacji – zarówno na Androida jak i iOS, ale niektóre z nich sa platne. Mozesz tez znalezc materialy pomocnicze i poradniki w Internecie, oraz porzadne ksiazki w bibliotekach, z których nauczysz sie podstaw tworzenia aplikacji.

Jesli jestes w stanie troche zainwestowac, mozesz zaplacic innym, aby stworzyli aplikacje, która pózniej opublikujesz w sklepie z produktami cyfrowymi. Sprzedajac ja za pieniadze, dostaniesz je za kazdym razem, kiedy zostanie ona pobrana, na przyklad z App Store badz z Google Play Store.

Nie musi to byc bardzo skomplikowana aplikacja, moze to byc nawet prosty kalkulator lub aplikacja do zarzadzania, gdzie ludzie moga zaznaczyc która czesc kolekcji filmów nalezy do nich. Mozesz tworzyc setki aplikacji, gdyz istnieje wiele sposobów na zarabianie na nich.

Jesli jestes aktywny na Instagramie i masz wielu fanów, to stanowi to okazje do uzyskania pieniedzy od sponsora lub mozesz dzielic sie linkami afiliacyjnymi, aby spieniezyc swoja ciezka prace z udostepnianiem zdjec – zwlaszcza jesli zajmujesz sie konkretnym tematem na swoim profilu.

Poniewaz na tym etapie juz wiesz, ze sa ludzie zainteresowani tematem, którym sie zajmujesz na Instagramie, to wiedz ze jest to tez grupa docelowa jakiejs firmy, podobnie jak bylo to w przypadku podcastów. Odezwij sie zatem do firm, które sa zwiazane z tematem twoich publikacji na Instagramie i opowiedz im co mozesz dla nich zrobic w celu promocji ich produktu oraz jak mozesz im pomóc zarabiac pieniadze przez Internet. Nie zapomnij uzyskac umowy na pismie, abys nie dostawal pózniej zanizonych wynagrodzen.

Kiedy opisujesz produkt sponsorowany, dodaj do niego troche wlasnych uczuc i “dotyku”, aby twoi fani czuli, ze to wciaz jest zwiazane z toba, a nie tylko checia zarobku, bo w przeciwnym wypadku zaczna cie postrzegac jak medium reklamowe i ich stracisz.

Jesli publikujesz linki afiliacyjne, i jeden z twoich fanów w niego kliknie oraz kupi produkt, wtedy ty zarabiasz pieniadze. Ale uwazaj przy tym, aby twój profil na Instagramie nie stal sie tylko narzedziem do zarabiania pieniedzy.

Mozesz tez sprzedawac swoje zdjecia innym ludziom, zarówno przez otwarcie wlasnego sklepu i sprzedawanie tam zdjec stockowych, albo zapisujac sie na portale które sprzedaja, drukuja i pakuja twoje zdjecia. Na przyklad do tego celu mozesz uzyc serwisu Twenty20.com, gdzie otrzymujesz od 20% do 80% zarobków.

Nie musisz do tego uzywac aparatu w telefonie, mozesz uzyc profesjonalnego aparatu SLR, aby uzyskac lepsza jakosc zdjec, jednak nastepnie to zdjecie musi przejsc przez twój telefon, aby zostac umieszczonym na Instagramie, a do pomocy mozesz uzyc darmowych serwisów takich jak Dropbox lub SkyDrive.

Jesli masz wielu fanów, masz szanse zarabiac duzo pieniedzy w Internecie – nie zapominaj tez, ze jesli masz strone internetowa lub bloga, albo sprzedajesz swój produkt, aby wypelnic swój profil Instagrama oraz posty linkiem, zeby ludzie wpadali w lejek sprzedazowy, a ty mógl zarabiac dodatkowe pieniadze przez Internet.

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniedzy w Internecie z Twitterem. Mozesz uzyc linków z agencji reklamowych w swoich postach na Twitterze lub publikowac swoje posty z Twittera przez strony tych agencji. Mozesz tez tweetowac dla firm, które uprzednio zatwierdza dany post przed jego publikacja na Twitterze.

Najwazniejsze jest to bys mial bardzo wielu fanów na Twitterze, oraz to aby tweetowac na konkretny temat. Jesli fani podazaja za toba z powodu twojego humoru lub sposobu pisania, pamietaj aby wdrozyc ten humor równiez w posty sponsorowane na tyle, na ile to tylko mozliwe.

Musisz pamietac o tym, aby powiedziec fanom, ze twój tweet jest sponsorowany, a robisz to dodajac hashtag #ad, jesli piszesz po angielsku.

Jesli uzywasz linków afiliacyjnych lub partnerskich, zarobisz drobna kwote za kazde klikniecie w ten link. Jesli korzystasz z linku afiliacyjnego, a twój fan cos kupi, zarabiasz jeszcze wiecej z racji uzyskiwanej prowizji.

Jesli jakis przedstawiciel firmy badz danej marki zglosi sie do ciebie z oferta wspólpracy, zapytaj ich czy sa zainteresowani zwiekszeniem liczby fanów na Twitterze. Mozesz zaoferowac tweetowanie o nich od 5 do 10 razy na dzien przez nastepny tydzien lub miesiac i oznaczac ich konto na Twitterze lub ich marke – wybierz uczciwa cene na podstawie ilosci fanów na twoim profilu i policz ile w ten sposób mozesz zarobic.

Mozesz tez zaoferowac swoje uslugi w takich miejscach jak Fiverr. Tutaj pobierasz 5 dolarów za jednego tweeta do tysiecy potencjalnych klientów dla danej marki. To znakomity sposób na zarobienie szybko pieniedzy.

Jesli znasz co najmniej dwa jezyki, masz szanse zarabiac pieniadze wykonujac tlumaczenia dla innych. Wiele firm chcialoby miec pewnosc, ze ich tresci beda najwyzszej jakosci w innym jezyku – bez wzgledu na to w jakim jezyku prowadza biznes.

Nie musisz tutaj tworzyc tekstu i nie musisz sprawdzac faktów, wszystko jest juz podane w tekscie. Po prostu piszesz to samo w innym jezyku, poprawnie gramatycznie i sformulowane tak, aby trafialo do grupy docelowej, a jesli zalezy ci na zadowoleniu klienta, to na pewno takie podejscie do pracy da ci wiecej zamówien w przyszlosci. Jesli jakosc twoich tlumaczen jest znakomita, mozesz spróbowac negocjowac cene z firma, dla której tlumaczysz, oczywiscie na swoja korzysc.

Odkad angielski jest szeroko uzywany w Polsce, a wielu ludzi czyta po angielsku i nie oglada filmów z lektorem, chyba ze to filmy dla dzieci, angielski staje sie naturalnie znajomy dla wielu. Jesli oferujesz tylko tlumaczenie z angielskiego na polski to konkurencja jest zatem bardzo duza, dlatego moze ci sie przydac znajomosc jeszcze innego jezyka w celu wstrzelenia sie w nisze, w która wiekszosc nie potrafi.

Mozesz tlumaczyc ebooki dla innych, aby mogli opublikowac je na Kindle, gdzie wiekszosc ksiazek jest po angielsku, co samo w sobie daje mozliwosc sprzedazy wiekszej ilosci ksiazek. Jesli tlumaczysz jakies ksiazki dla kogos, wynegocjuj sobie jakis procent od ich calej sprzedazy. Nie wszyscy Polacy sa dobrzy z angielskiego, ale ty – aby to robic – musisz byc.

Cena za tlumaczenie to srednio od 25 do 40 groszy za slowo takze tekst 1000 slów moze przyniesc ci nawet 400 zl, czyli naprawde calkiem dobrze!

Jesli masz zdolnosci artystyczne oraz w grafice komputerowej, co dobrze opisalismy w czesci o projektowaniu logo i potrafisz narysowac oraz zaprojektowac cos unikatowego, to zyskujesz opcje nalozenia swojego projektu na koszulke i sprzedawanie tego na stronach typu Spreadshirt czy Teepublic.

Jesli potrafisz promowac swój sklep internetowy lub chociaz ta jedna zaprojektowana przez siebie koszulke, masz szanse dotrzec do zbioru klientów, którzy sa zainteresowani tematem lub beda sie identyfikowac w jakis sposób z twoim projektem, dzieki czemu mozesz sprzedac wiecej koszulek. W tej chwili nie wiemy jakie sa algorytmy na Spreadshirt lub Teepublic, ale wiemy, ze Teepublic automatycznie sprzedaje twoje koszulki po zredukowanej cenie na poczatku (pierwsze 24 godziny), i laczy wszystkie przecenione produkty w swojej ofercie, dzieki czemu odwiedzajacy ma dostep do najnowszych oraz najtanszych modeli koszulek. Na Teepublic, mozesz zebrac wszystkie swoje modele koszulek w jednym miejscu, do których mozesz potem wygenerowac jeden link, co sprawia ze mozesz sprzedac jeszcze wiecej.

Oczywiscie powinienes byc w stanie zaprojektowac logo lub projekt samemu, poniewaz nie mozesz brac cudzych projektów z Internetu i czerpac z tego korzysci. Nikt sie z tym nie pogodzi i profesjonalni projektanci na pewno zareaguja, a ty szybko bedziesz mial zla prase – oraz puste kieszenie po róznych procesach sadowych.

Jesli potrafisz sprzedac 10 koszulek, bedziesz umial tez sprzedac 100, a jesli potrafisz sprzedac 100, to dasz sobie rade z 100,000. Pamietaj, ze bardzo rzadkie jest dla firmy – dla kogokolwiek zreszta – jest ruszyc z miejsca i zostac od razu rozpoznawalnym. Nie trac cierpliwosci, zaczniesz zarabiac te pieniadze w koncu!

Mozesz tez pójsc o krok dalej i wystartowac z wlasna marka, wlasnym sklepem lub unikatowym stylem. Wymaga to wiekszej ilosci pracy, poniewaz musisz postawic strone, zajmowac sie rachunkowoscia, zamawianiem produktów, które na koncu musza byc dostarczane do klientów. Czesto slyszysz rózne historie sukcesu wiec jest to popularne, ale prawda jest taka, ze kiedy ludzie dopiero zaczynaja ten biznes, to malo kto go konczy. Wiedz, ze lekko nie bedzie, ale wiedz tez, ze warto.

To bardzo proste. Piszesz artykul i publikujesz go na stronie, która wyswietla reklamy z miejsc jak AdSense, zwanych sieciami reklamowymi. Kiedy przychodzi odwiedzajacy, widzi twój artykul i zdecyduje sie kliknac w reklame na tej stronie, to wtedy zarabiasz jakies pieniadze. To jest cos co bylo dosc popularne kilka lat temu, ale poniewaz Google zaktualizowalo swoja wyszukiwarke, takie strony nie otrzymuja juz zbyt wiele wizyt, co w konsekwencji czyni pisanie takich artykulów mniej atrakcyjnym zajeciem dla pisarzy. Poza tym rozprzestrzenianie sie AdBlock ogranicza mozliwosci zarobkowania w wielu przypadkach, jako ze goscie na stronie nawet nie widza reklamy, wiec zarabianie pieniedzy przez Internet ta metoda jest niemal niemozliwe.

Obecnie zadne polskie strony nie uzywaja tego samego modelu co Infobarrel, strona na której piszesz artykuly o wszystkim – podzielili glówne menu na najbardziej popularne rzeczy napisane w Internecie i mozesz sie tam zarejestrowac jako darmowy uzytkownik. Zaczniesz pisac swoje artykuly, i jesli sa dobre, moga zostac wyróznione przez pracowników z zaplecza, co przyciagnie wiecej czytelników.

Jak juz wczesniej wspominano, ta metoda nie jest zbytnio atrakcyjna z dzisiejszym sposobem korzystania z Internetu, i nie jest wiadome czy te strony, wlacznie z Infobarrel, wciaz sa aktualizowane. Wymagaja tam unikatowych tresci, wiec moze nie byc w pelni oplacalne uzywanie ich jako dodatkowego dochodu, ale zawsze jest to warte spróbowania, jesli chcesz napisac o czymkolwiek, a nie masz jeszcze miejsca na publikacje swoich przemyslen.

Jesli jestes dobry w rysowaniu portretów lub masz bardzo unikalny styl, to mozesz oferowac ludziom narysowanie ich na podstawie zdjec, a potem mozesz dostarczyc gotowy produkt cyfrowo. Wielu ludzi uwaza to za cos fajnego byc namalowanym, poniewaz daje nam to wyobrazenie jak widza nas inni i bardziej klarowane staje sie czy jest w nas cos unikatowego czego nie ma nikt inny. Wielu ludziom sie to spodoba.

Jesli rysujesz szybko, mozesz stworzyc gig na Fiverr.com, ale nie musisz sie do niego ograniczac, wszak masz jeszcze takie serwisy jak Twenty20 czy Instagram. Mozesz tez stworzyc swoja wlasna strone z dostosowanymi cenami do ilosci czasu, jaka musisz poswiecic na wykonanie rysunku.

Mozesz zaczac z darmowym zapisem na swego rodzaju newslettera czy subskrypcje. To oznacza, ze zainteresowani nie musza sie zastanawiac czy warto za to placic, lub czy jestes tak dobry jak mówisz. Tym sposobem stwarzasz sobie mozliwosc pokazania potencjalnym klientom jak dobry jestes, a oni widzac, ze twoje prace sa stylowe i jakosciowe, pozwola ci zarobic dobre pieniadze w Internecie.

Mozesz tez odwiedzic popularne serwisy na Twitterze, stworzyc jakies darmowe zdjecia z dotychczasowych prac i pokazac je ludziom. Ci moze udostepnia je dalej swoim fanom, co da Ci duza widocznosc.

Czy jest mozliwe zarabianie dobrych pieniedzy w Internecie na kuponach rabatowych? Odpowiedz brzmi tak. Niemniej jednak potrzebne jest wykonanie sporej ilosci pracy, nie wspominajac o potrzebie dzialajacej strony ze skomplikowanym kodem. Oznacza to, ze albo musisz zainwestowac i zatrudnic czlowieka, który postawi taka strone, albo po prostu musisz byc dobry w kodowaniu. Potem musisz kupic dobra, latwa i chwytliwa domene, zeby inni ludzie latwo mogli ja zapamietac nawet przy butelce wina.

Wiele sklepów internetowych oferuje umowy partnerskie – jest to mozliwosc polecenia twoim odwiedzajacym wizyte na innej stronie, a jesli tam cos kupia u partnera, to dostajesz maly procent z tego co wydali. Sposobem na zachecenie gosci do przejscia na strone partnera sa kupony rabatowe, których moga uzyc, aby nieco zaoszczedzic przy zakupach u partnera.

Takie kupony rabatowe moga byc znalezione w Internecie lub moga byc zdobyte przez porozumienie z konkretnymi sklepami internetowymi. Mozliwe nawet jest, aby zawrzec umowe, wedlug której dostajesz mala prowizje za kazdym razem, gdy ktos uzywa takiego kodu rabatowego, zarabiajac w ten sposób jeszcze wiecej.

Wszystko co musisz zrobic to dostarczyc swoim odwiedzajacym liste sklepów internetowych, w których moga cos zaoszczedzic na zakupach. Poza tym dobrze miec zoptymalizowana strone pod katem wyszukiwarek internetowych, tak zebys pozyskiwal ruch, kiedy dany czlowiek szuka kuponów rabatowych. Zaimplementuj to u siebie.

Mark Pearson, który w 2006 roku stworzyl strone myvouchercodes.co.uk zarobil na tym mnóstwo pieniedzy. Co lepsze, sprzedal ja za 55 milionów funtów brytyjskich w 2014 roku. To równowartosc 315 milionów zlotych.

Masz dobry glos, a moze nawet unikatowy oraz zabawny i umiesz sie nim znakomicie poslugiwac? Jesli tak to masz swietna szanse do podkladania glosu pod filmiki, opowiadania historyjek, lub odczytywania wiadomosci.

Istnieje na to duze zapotrzebowanie, a mozliwosci pozytywnie odstaja od reszty, poniewaz konkurencja jest mala kiedy podkladasz glos po polsku zamiast angielskiego, wiec jest to dla ciebie szansa, abys wypelnil wielka luke w rynku. W latwy sposób mozesz wykosic firmy oferujace narracje nizsza cena, wszak kto nie chcialby zaoszczedzic troche grosza?

Niemniej jednak musisz posiadac dobrej jakosci sprzet do tej pracy, który jest wymagany, kiedy pieniadze wchodza w gre. Wystarczy dobry komputer, sciagniecie programu Audacity i dobry mikrofon. Cena takiego zaczyna sie od okolo 400 zl do co najmniej 600 zl.

Mozesz wypytac o rekomendacje odnosnie mikrofonu w twoim przedziale cenowym na forach dotyczacych tworzenia filmików, podcastów czy amatorskiego radia – pytaj o sprzet nowy jak i uzywany, ale wciaz bardzo dobry.

Mozesz oferowac nagrywanie intra do podcastów, glosu lektora do reklam i wiele wiecej – granica lezy tylko w twojej wyobrazni, wiec spraw, aby cie wreszcie zauwazono, abys mógl zarabiac pieniadze w Internecie.

Jesli jestes dobry w uzywaniu programów do edycji video, zaoferuj swój talent innym ludziom. Mozesz robic na przyklad intra dla ludzi. Istnieje wielu Youtubeów, którzy nie maja pojecia jak stworzyc dobry wstep do swoich filmików. Wiekszosc ludzi zdaje sobie sprawe, ze video wyglada bardziej profesjonalnie, kiedy masz dobre intro, dlatego szukaja tanich i dobrych uslug w tej kategorii.

Mozesz skontaktowac sie z malymi niezaleznymi stacjami telewizyjnymi, które moga potrzebowac pomocy w tym zakresie.

Bedziesz jednak miec spora konkurencje, jako iz jest to popularna nisza rynkowa. Aby sie przebic, twoja edycja video musi byc unikatowa i o jak najwyzszej jakosci, a wtedy tez zarobisz wiecej pieniedzy przez Internet niz twój konkurent.

Jest to alternatywa i nie na dlugi okres, mozesz bowiem skorzystac z mozliwosci obstawiania zakladów. Dokladasz pieniadze do puli i jesli sprawy pójda po twojej mysli, to zarabiasz pieniadze.

Jesli zamierzasz na tym zarabiac pieniadze droga Internetowa, musisz miec duzo samo-dyscypliny i zdolnosc do przechodzenia przez te zaklady ze stoickim spokojem – w przeciwnym wypadku moze sie to przeobrazic w kosztowny nalóg. Z drugiej strony jesli mówimy o czyms w rodzaju obstawiania utraty wagi ciala co mozna robic za sprawa strony dietbet.com, to tutaj kazdy wygrywa jesli ukonczysz wyzwanie, bo stajesz sie przeciez zdrowszy.

Mnóstwo jest rzeczy do obstawiania w Internecie innych od utraty wagi, wiec jesli chodzi ci po glowie cos specyficznego, spróbuj tego poszukac i zarobic latwe pieniadze na tym.

To jest nieco bardziej techniczna metoda niz pozostale opisane na tej stronie, ale jednoczesnie taka, która wygeneruje najwiecej pieniedzy w Internecie. Polega to na pomocy stronom podniesc sie w rankingu wyszukiwarek internetowych, dzieki czemu wiecej ludzi widzi taka strone, kiedy szukaja produktu jaki jest tam sprzedawany, lub znajduja informacje, której szukaja wlasnie na takiej stronie. To moze sprawic, ze wróca w przyszlosci.

Miej na uwadze, ze wyszukiwarki, w szczególnosci Google caly czas zmieniaja swoje algorytmy – a dzieje sie tak wlasnie dlatego z powodu budowania tego zaplecza. Nie jest bowiem dobrze, kiedy najlepsze linki sa na stronach, które moga byc nizszej jakosci, a sa na nich tylko dlatego, ze wlasciciele za to komus zaplacili, bo chca byc na górze wyników wyszukiwania. Ponadto, w obecnych czasach wyniki wyszukiwania sa oparte o to czego szukales wczesniej, i strony jakie odwiedziles, dlatego ta metoda zarabiania jest bardzo techniczna, nieco dziwna, bardzo kompleksowa i wymaga od ciebie, aby caly czas czytac o tym co sie dzieje z tymi wyszukiwarkami jesli chcesz byc efektywny.

Ponadto, musisz byc zdolny zapewnic potencjalnych klientów, ze to co robisz jest legalne i efektywne. Powodem jest to, ze budowa zaplecza z linkami czasami okazuje sie nieefektywna i zniszczyla mocno reputacje ludzi zajmujacych sie optymalizacja pod katem wyszukiwarek internetowych oraz budowa zaplecza.

Z drugiej strony, jesli jestes w tym bardzo dobry, mozesz zyczyc sobie bardzo duzo pieniedzy za wykonywanie tej pracy dla firmy, która dopiero co zaczyna dzialalnosc w Internecie lub wychodzi ze swymi produktami za granice.

Mozesz kupowac domeny typu fcbook.com lub gogole.com, na które przyjdzie sporo ruchu na podstawie literówki jaka wystepuje w adresie tej domeny. Ludzie wyladuja na twojej stronie, gdzie mozesz oferowac sprzedaz tej domeny lub umiescic reklame w nadziei na jakies kliki, które zarobia dla ciebie jakies pieniadze. Niemniej jednak jesli robisz to dla domen z koncówka .com, ryzykujesz ze nie zarobisz niczego z powodu przepisów i ustawodawstwa dotyczacego domen – dlatego przeczytaj wiecej w tym temacie zanim rozpoczniesz.

Nie ma jednak powodu, aby nie robic tego z innymi domenami jak .pl, .net lub.org.

Cala idea polega na tym, aby kupic tanio a sprzedac drogo – dokladnie tak samo jak robisz z wiekszoscia rzeczy w swiecie biznesu. Faktem jest, ze mozesz tutaj zarabiac godziwie. Mozesz miec szczescie i kupic domene bezposrednio od rejestrujacego, i tutaj cena jest zalezna od typu domeny, lub mozesz kupic domene od prywatnego wlasciciela lub innego rekina tego biznesu. Mozesz znasz kogos kto chcialby zaplacic za domene wiecej niz takowy rekin w ogóle chce, wtedy mozesz cos na tym uszczknac dla siebie.

Ceny u rejestrujacych wahaja sie od 60 zl do nawet 25,000 zlotych, jednakze malo domen jest drozszych niz 800 zl, a nasze przypuszczenia zmierzaja w strone tego, ze bardzo duza cena domeny jest poklosiem przepisów w danym kraju, w którym jest zarejestrowana. Mozesz nabywac domeny w konkretnych celach, na przyklad .luxury, której sama rejestracja kosztuje 3000 zl, a mamy jeszcze domeny typu .build, .actor, .coach, .webcam, .trade, .audio, .beer, oraz .buzz. Wszystkie sa interesujace jesli potrzebujesz ich w konkretnym celu – pasek adresu z URL konczacym sie na .beer (.piwo) wyglada bardzo fajnie, .actor jest dobry na strone dla aktora, lub .build na strone dla rzemieslnika.

Pamietaj, aby sledzic kazda domene, która posiadasz i oceniac czy mozesz na niej zarobic dodatkowe pieniadze, wszak raz do roku ja oplacasz, a ona nie ma generowac ci kosztów, tylko byc droga do zarabiania w Internecie.

Dziala to tak jak brzmi – kopiuj jakis tekst i wklej go gdzies indziej. Jest to harówka i bedziesz mial tego dosc po kilku miesiacach. Jednakze jest to bardzo latwe, aby zaczac zarabiac w Internecie. Mozesz tez przy okazji nauczyc sie kilku sztuczek, które pózniej gdzies opiszesz i zarobisz dodatkowe pieniadze.

Niektóre firmy marketingowe maja zalegajace teksty, które musza byc przekopiowane i wklejone na rózne blogi i strony internetowe – moze to byc spowodowane checia budowania zaplecza z linkami. Jesli zaoferujesz swój czas, aby wykonac te zmudna prace, mozesz tez im zaoferowac wiecej swojego czasu na wykonanie bardziej wymagajacych zadan, do której potrzeba juz wiekszej ekspertyzy.

Bez cienia watpliwosci latwo znajdziesz kogos, kto potrzebuje takiej uslugi. Nie ma niczego zlego w oferowaniu twojego czasu, powinienes byc zdolny zarabiac w Internecie na wykonywaniu latwych zadan zanim poczujesz sie gotowy do czegos bardziej kreatywnego lub nawet zainwestowania pieniedzy w jakis towar, który potem bedziesz sprzedawac czy robic kampanie promocyjne dla innych firm.

Jesli lubisz robic zdjecia i jestes w tym dobry, to mozliwosci na zarabianie pieniedzy przez Internet sa naprawde dobre. Zdjecia sa jednymi z mediów, które sa warte najwiecej poniewaz przekazuja mnóstwo emocji, wyjasniaja wiecej niz tysiac slów i dostarczaja lepszego zrozumienia danej rzeczy badz sytuacji. Firmy sa gotowe placic setki zlotych za zdjecie którego potrzebuja, a dzieki temu ty masz mozliwosc zarobic dobre pieniadze wprost z wlasnego domu.

Zamiast kontaktowac sie z firmami bezposrednio lub nawet tworzyc swoje portfolio, mozesz sie zarejestrowac na strony ze zdjeciami stockowymi. Oferuja one róznego rodzaju zdjecia i daja fotografom z calego swiata mozliwosc zarobienia pieniedzy w Internecie na sprzedazy swoich.

Jest to bardzo prosta metoda zarabiania pieniedzy, gdzie wystarczy zalozyc konto w jakims serwisie ze zdjeciami stockowymi, wgrac swoje zdjecia i czekac jak zaczna na siebie zarabiac w Internecie. Mozesz zrobic wiele dobrego w celu optymalizacji ich sprzedazy, co zwiekszy twoje dochody. Wszystko jest tutaj kwestia prób i bledów.

Zarobki ze sprzedazy zdjec zaleza od strony uzywanej do sprzedazy i rozmiaru zdjecia, jakie sciaga kupujacy. Z reguly ceny wahaja sie od 1 zlotówki do okolo 40 zlotych za jedno sciagniete zdjecie i jest to bardzo rozsadny zarobek naszym zdaniem. Najlepsze jest to, ze to samo zdjecie mozesz sprzedac tysiace razy, wiec jesli zrobisz bardzo dobre zdjecie to przygotuj sie na spore wplywy.

Jest to jednak trudne, aby duzo zarabiac na sprzedazy zdjec stockowych, gdyz istnieje spora konkurencja, ale nie jest to niemozliwe. Sa przyklady ludzi zarabiajacych kwoty 6-cyfrowe na sprzedazy zdjec i warto zauwazyc, ze to dochód pasywny, bo zdjecia sa raz zrobione i sprzedaja sie caly czas. Jesli chcesz zarabiac ta metoda, zalecamy kupic bardzo dobry sprzet, który powinien wplynac dobrze na jakosc twoich zdjec, a tym samym na wzrost twoich dochodów.

Ta metoda nie jest taka prosta, poniewaz aby zarabiac z Google AdSense musisz posiadac strone internetowa. Jesli juz takowa posiadasz lub masz zdolnosc, aby taka postawic, albo chociaz sie nauczyc jak to zrobic, to Google AdSense jest dobrym sposobem na zarabianie pieniedzy w Internecie.

Zasada w tej metodzie zarabiania pieniedzy jest bardzo prosta. Google AdSense pozwala blogerom i wlascicielom stron na publikacje na nich reklam. Te reklamy sa administrowane przez Google i dostosowuja sie do tresci na danej stronie, która jest czytana przez danego uzytkownika, jednoczesnie dostosowujac sie do historii i danych zebranych o tym czlowieku. Zarobki zaleza od ilosci wyswietlen reklamy uzytkownikowi i konkurencji w konkretnym temacie, o którym czyta odwiedzajacy. Google placi za klikniecie, wiec zarabiasz wprost proporcjonalnie do ilosci klikniec w reklame.

Ten sposób zarabiania pieniedzy w Internecie jest mozna powiedziec duplikatem marketingu afiliacyjnego. Niektórzy sadza, ze marketing afiliacyjny jest lepsza metoda zarabiania pieniedzy, a inni z kolei, ze to wlasnie Google AdSense ma wiekszy potencjal. Nie ma na to tak naprawde jednoznacznej odpowiedzi, która metoda jest bardziej dochodowa, wszystko sie rózni od strony do strony. Miejscami, w których Google AdSense jest najbardziej dochodowe i gdzie oczywiscie zalecamy uzywac tej metody ponad innymi sa:

  • Strony internetowe z bardzo zróznicowanymi odwiedzajacymi

Jesli ludzie odwiedzajacy strone sa bardzo rózni, szukajacy róznych rzeczy lub przybywajacy z róznych zródel, trudne moze byc selekcjonowanie reklam dla takiego uzytkownika. W takich przypadkach zaleca sie uzywanie Google AdSense, bo wtedy reklama bedzie dobrze dopasowana do odwiedzajacego. Google dopasuje reklame pod katem tego czego taki uzytkownik szukal wczesniej, jakie strony odwiedzil w przeszlosci oraz jakie ciasteczka znajduja sie w jego przegladarce. Te elementy zapewniaja, ze wyswietlana reklama bedzie mozliwie jak najbardziej trafna dla konkretnego czlowieka. Im lepiej dopasowana reklama, tym wieksza szansa, ze czlowiek na nia kliknie, a ty wówczas wiecej mozesz zarobic w Internecie.

  • Strony Internetowe bedace ‘Narzedziami’

Jesli posiadasz strone, której celem nie jest ani rozrywka, ani dostarczanie informacji, zarabianie na niej moze byc trudne. Jesli spelnia ona role ‘narzedzia’, np. do tlumaczenia, badz jakiegos kalkulatora, jest nietypowe, aby ludzie robili na takiej stronie cos wiecej jak tylko uzywanie tegoz narzedzia. Jesli natomiast wstawisz reklamy Google AdSense na taka strone, beda one starannie dopasowywane do uzytkowników i bardziej adekwatne do ich zainteresowan niz jakiekolwiek inne. Uzywajac Google AdSense na stronie, szanse na zarabianie pieniedzy w Internecie sa bardzo wysokie i w 9 na 10 przypadków po prostu zarobisz.

  • Strony Internetowe Nie Wymagajace Aktualizacji

Jesli chcesz zarabiac dobre pieniadze na stronie, która ma ruch, ale nie jest stale aktualizowana, uzycie Google AdSense jest tu bardzo dobrym pomyslem. Pamietajac, ze musisz tylko skopiowac kawalek kodu i wkleic na swoja strone, a Google zajmie sie reszta, widac ze jest to bardzo prosta metoda, aby zarabiac pieniadze w Internecie. Reklamy Google same sie aktualizuja, wiec nie musisz sie o to martwic. Oznacza to, ze mozesz zarabiac w Internecie bez kiwniecia wiecej palcem, jesli wczesniej zrobiles to co trzeba.

Mozesz zarabiac pieniadze przy uzyciu Google AdSense równiez na wielu innych stronach, ale te wyzej wymienione sa rodzajami stron, na których ten typ reklam dziala najlepiej.

Czytaj o Jeszcze Wiekszej Ilosci Sposobów na Zarabianie Pieniedzy w Internecie

Jesli przeczytales caly ten artykul, a wcale nie mówimy, ze musisz, to na pewno masz juz dobre pojecie o tym jak mozesz zarabiac pieniadze w Internecie. Wszystkie wymienione metody sa takimi, które sami przetestowalismy i mozesz byc pewien, ze mozna na nich zarabiac pieniadze. Ich szeroki zakres uzbroi cie w wiele pomyslów na mozliwe przedsiewziecia i dzialanie ukierunkowane na zarabianie pieniedzy w Internecie. Wiekszosc metod jest szerzej opisana na tej stronie wraz ze szczególowymi poradnikami i zalecamy bys sie z nimi zapoznal. Robiac to na pewno unikniesz bledów wynikajacych z podejmowania prób bez uprzedniego przygotowania i wiedzy o tym, która metoda jest najlatwiejsza, a która najbardziej dochodowa. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej zaczniesz zarabiac pieniadze w Internecie.

Jesli natomiast wciaz masz watpliwosci odnosnie tego, o czym chcialbys sie wiecej dowiedziec, przejrzyj raz jeszcze ten powyzszy przeglad, bacznie analizujac nasze rady wzgledem tego jak zarabiac pieniadze w Internecie. Z tego przegladu dowiesz sie, które metody sa przez nas na Pracaprzezinternet24.pl zalecane, i które maja najwiekszy potencjal zarobkowy. Zyczymy ci samych sukcesów i duzo szczescia w swojej przygodzie z zarabianiem pieniedzy w Internecie!

Inne sposoby podejmowania szybkich pieniędzy: