Jak zarobić dodatkowe pieniądze

  • 0
  • 30 April 2016

Bez cienia wątpliwości, w którymś momencie doświadczyłeś już – bądź dopiero doświadczysz – potrzeby dodatkowych pieniędzy. Na pewno nie jesteś sam!

Chociaż istnieje wiele świetnych sposobów na to jak dorobić w domu, wielu wciąż czuje, że tworzenie dodatkowego dochodu jest przytłaczającym i czasochłonnym zadaniem.

Być może już brałeś pod uwagę zdobycie drugiej pracy, ale zanim zabrniesz zbyt głęboko w ten proces, powinieneś najpierw przeczytać nasz poradnik odnośnie tego jak zarobić dodatkowe pieniądze!

Z tego poradnika dowiesz się jak sobie dorobić oraz poznasz najlepsze sposoby generowania dodatkowego dochodu.

Jak zarobić dodatkowe pieniądze

Najlepsze pomysły na zarobienie dodatkowych pieniędzy w Internecie

Istnieje mnóstwo różnych sposobów na zarabianie dodatkowych pieniędzy przez Internet, acz wiele z nich jest nieefektywnych biorąc pod uwagę ilość pracy w przełożeniu na dochody.

Na potrzeby tego artykułu wyeliminowaliśmy wszystkie bezużyteczne metody zarabiania, a zostawiliśmy te naszym zdaniem najlepsze, które pomogą Ci zarabiać dodatkowe pieniądze! Po przeczytaniu tego artykułu będziesz mieć solidne pojęcie o tym jak sobie dorobić.

Internet sprawił, że zarabianie dodatkowych pieniędzy stało się łatwe, ponieważ możliwe jest dorabianie sobie z każdego miejsca na tej planecie. Możesz zarabiać dodatkowe pieniądze pracując w domu, będąc na wyjeździe, lub skądkolwiek, gdzie masz połączenie z Internetem oraz urządzenie typu komputer, smartfon lub tablet.

Zarabianie dodatkowych pieniędzy w Internecie sprawia, iż masz możliwość posiadania czegoś w rodzaju drugiej pracy, która może być wykonywana o dowolnej porze dnia. Jeśli zastanawiasz się jak dorobić to wiedz, że możesz wypracować dodatkowe pieniądze w domu bez konieczności rezygnowania z obecnej pracy lub zmniejszania godzin tej pracy, jako że wciąż mówimy tutaj o tym jak dorobic.

Dodatkowa praca przez Internet i możliwość wygenerowania ekstra dochodu z każdego miejsca i o każdej porze jest nie tylko czymś wygodnym, ale również bardzo opłacalnym jeśli wybierzesz właściwe metody zarabiania, ponieważ rozpoczęcie nie wymaga od nikogo ogromnych inwestycji, a możliwości zarobkowe są wysokie! Jeśli wykorzystasz właściwe narzędzia, będziesz w stanie zarabiać dodatkowe pieniądze bardzo szybko!

Możesz być pewien, że uzyskasz dodatkowe pieniądze korzystając z jednej bądź więcej omówionych metod zarobkowych w naszym poradniku “jak zarobić dodatkowe pieniądze”. Przygotuj się zatem na większą ilość pieniędzy w swoim portfelu!

Zarabiaj dodatkowe pieniądze za sprawą opcji binarnych

Najlepsza metoda zarabiania według Pracaprzezinternet24.pl

Jeśli wciąż nie jesteś pewien jak sobie dorobić to wiedz, że według Pengepanel.dk nie ma obecnie łatwiejszej i bardziej efektywnej metody zarabiania dodatkowych pieniędzy niż opcje binarne, nawet pomimo tego, że sama nazwa brzmi jak coś skomplikowanego i trudnego!

Opcje binarne są formą handlu internetowego, który odbywa się na platformach do opcji binarnych.

Mówiąc prosto, stawiasz swoje pieniądze na to czy wartości euro, dolara, ropy czy złota będą wzrastać lub maleć po wskazanym przez Ciebie momencie.

Jeśli Twoje przewidywania okażą się prawidłowe, gdy dla przykładu postawiłeś na wzrost cen ropy po 30 minutach, to zarabiasz od 70 do 85% od postawionej kwoty.

Opcje binarne są znakomitą odpowiedzią na pytanie o to jak sobie dorobić, ale aby twoje działania przynosiły pożądane efekty, musisz trzymać się określonej strategii.

Poniżej zobaczysz Dawida, naszego eksperta od opcji binarnych, który dzięki właściwej strategii zarabia powyżej 1200 zł w 30 minut.

KINEMATOGRAFIA

Grafiki użyte w filmie możesz zobaczyć tutaj. Zalecamy korzystanie z BDSwiss jako platformy do handlu, którą znajdziesz tutaj.

Zarabiaj dodatkowe pieniądze na BDSwiss

Jeśli chciałbyś więcej poczytać o opcjach binarnych, zapoznaj się z naszym poradnikiem tutaj.

Jak zarobić dodatkowe pieniądze

Jak dorobić na płatnych ankietach

Jeśli jeszcze o tym nie słyszałeś, musisz wiedzieć, iż możliwe jest zarabianie dodatkowych pieniędzy na dzieleniu się swoją opinią.

Wiedza o klientach, potencjalnych klientach oraz konsumentach w ogóle jest jedną z najbardziej wartościowych rzeczy dla wszystkich firm. Jednym ze sposobów, aby znaleźć więcej informacji o konsumentach jest bezpośrednie zapytanie ich samych, i właśnie tutaj masz odpowiedź na pytanie jak sobie dorobić!

Jak dorobić na płatnych ankietach:

  • Dołącz do jednej lub więcej firm z płatnymi ankietami
  • Otrzymuj płatne ankiety na maila
  • Wypełniaj ankiety przez Internet
  • Otrzymuj wynagrodzenie!

Jak widzisz, nie jest trudne zarabianie pieniędzy tym sposobem. Należy jednak podkreślić, że nie jest to coś co by mogło Cię wzbogacić, ale raczej coś co przyniesie trochę dodatkowych pieniędzy. Nam łatwo udawało się dorabiać 600 zł na miesiąc, więc jest to coś godnego uwagi!

Poniżej poznasz najlepsze miejsca na to jak dorobic na wypełnianiu ankiet. Pamiętaj, że do im więcej portali się zapiszesz, tym więcej ankiet dostaniesz, a co za tym idzie więcej pieniędzy zarobisz!

Możesz też przeczytać więcej o płatnych ankietach w naszym artykule tutaj.

Najlepsze portale z ankietami do generowania dodatkowego dochodu:

Jak dorobić w domu sprzedając zdjęcia

Jak zarobić dodatkowe pieniądzeObecnie większość ludzi posiada smartfony oraz kamery, i jak się okazuje są to znakomite narzędzia do zarabiania ekstra pieniędzy. Wiele stron, gazet oraz innych mediów szuka na rynku zdjęć. Oznacza to dla Ciebie możliwość ich sprzedaży, co jest bardzo łatwe do zrobienia.

Na tej stronie możesz załadować swoje zdjęcia oferując je na sprzedaż, co przyniesie Ci dodatkowy dochód.

Więcej o tym jak dorobić tym sposobem znajdziesz w naszym artykule tutaj.

Jak dorobić w domu tworząc filmiki na YouTube

Jednym z powodów dlaczego YouTube jest tak popularny jest jego ogromna baza filmów, znajdziesz tam bowiem filmy na każdy temat. Z biegiem czasu popularność YouTube bardzo wzrosła, wraz z każdym nowym filmikiem, który był i jest dodawany.

Jednym z głównych powodów dlaczego filmy są tam dodawane, to oprócz zabawy oraz przekazywania informacji, jest to że można na tym zarabiać, a więc zajęcie to może być śmiało postrzegane jako dodatkowa praca przez Internet. Skoro już wiesz, że możesz zarabiać dodatkowe pieniądze na YouTube, to teraz czas na to, aby dowiedzieć się jak dorobic przy użyciu tego medium. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym poście zatytułowanym: Zarabiaj Pieniądze na YouTube.

Bierz udział w konkursach i zarabiaj pieniądze

Oczywiście dyskusyjne jest czy mówimy tutaj o zarabianiu pieniędzy, wszak tak naprawdę chodzi o wygrywanie ich. Jakkolwiek to nazwiesz, branie udziału w konkursach daje Ci możliwość/okazję do zdobycia dodatkowych pieniędzy.

Zatem jak dorobić biorąc udział w konkursach? Możesz mieć szczęście i wygrać sporą sumkę, lub po prostu coś bardziej skromnego. Na Pengepanel.dk wymieniliśmy szereg całkowicie darmowych konkursów, w których możesz wziąć udział podając swój adres email oraz odpowiadając na kilka pytań. Konkursy możesz znaleźć tutaj. Powodzenia!

Jak zarobić dodatkowe pieniądze na rynku akcji

Jedną z tych metod, które są bardziej długoterminowe od pozostałych, które wymieniliśmy jest handel na giełdzie. Taka dodatkowa praca przez Internet nie da Ci zwrotu przez dłuższy czas, więc jeśli szukasz sposobu na szybkie zarobienie gotówki, to raczej nie tędy droga.

Jeśli interesujesz się papierami wartościowymi oraz rozwojem różnych wartości, możesz też przyjrzeć się opcjom binarnym jako metodzie zarobkowej dla siebie.
Jak zarobić dodatkowe pieniądze

Jak dorobić w domu na marketingu afiliacyjnym

IJest to jeden z najbardziej popularnych sposobów na to jak dorobić spośród wszystkich prezentowanych na tej stronie, i to nie bez kozery. Z marketingu afiliacyjnego można zarabiać świetne i co lepsze stabilne pieniądze, a sama metoda może być wykonywana na wiele rozmaitych sposobów.

Zasadniczo, marketing afiliacyjny polega na promowaniu produktów oraz usług innych sprzedawców. Za robienie tego otrzymujesz prowizję, czyli pieniądze. Zarabianie godziwych pieniędzy w marketingu afiliacyjnym wymaga solidnej pracy, ale na pewno gra jest warta świeczki. Możesz zapoznać się z postem Pracaprzezinternet24.pl o marketingu afiliacyjnym tutaj.

Jak dorobić wykorzystując swoje umiejętności oraz Fiverr.com

Fiverr.com jest fantastycznym portalem, który możesz wykorzystać zarówno wtedy, gdy chcesz ‘sprzedać’ swoje talenty lub ‘kupić’ talenty innych osób. Takie ujęcie sprawy, gdzie mówimy o sprzedaży i kupnie talentów może wydać Ci się nieco dziwne, ale to całkowicie adekwatne do rzeczywistości wyjaśnienie.

Zastanawiając się jak dorobic, użyj Fiverr.com. Wystarczy, że zarejestrujesz swoje konto użytkownika, a następnie zaczniesz sprzedawać różne usługi ludziom, którzy będą ich kupnem zainteresowani. W podobny sposób możesz kupić usługi, którymi Ty jesteś zainteresowany. Fiverr.com jest niezwykle ekscytującym portalem, odnoszącym obecnie sukcesy na całym świecie. Więcej informacji o tym jak dorobić w domu dzięki Fiverr.com znajdziesz czytając nasz wpis na blogu tutaj.Jak zarobić dodatkowe pieniądze

Tłumacz teksty i zarabiaj dodatkowe pieniądze

Większość ludzi potrafi mówić i pisać w więcej niż tylko ich ojczystym języku, co stwarza możliwości zarabiania dobrych pieniędzy w Internecie. Rejestrując się na stronach typu Fiverr lub UpWork, możesz oferować ludziom z całego świata swoje usługi tłumaczeniowe. W łatwy sposób możesz zarobić dodatkowe pieniądze tą metodą. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym jak dorobic na tłumaczeniach, możesz przeczytać nasz artykuł tutaj.

Pisz teksty dla ludzi oraz firm i zarabiaj szybkie pieniądze

Jak zarobić dodatkowe pieniądzeTak samo jak jesteś w stanie zarabiać dodatkowe pieniądze na tłumaczeniach tekstów, tak samo masz możliwość generowania dodatkowego dochodu tworząc teksty. Pisząc je dla firm lub osób prywatnych, z łatwością możesz dojść do stawki od 80 do 120 zł – o ile nie więcej, oczywiście w zależności od tego jak dobry jesteś. Zazwyczaj będziesz otrzymywać określoną stawkę za jedno słowo, i może ona się wahać od 8 groszy za słowo do nawet 60 groszy jeśli jesteś bardzo dobry.

Zarówno na Fiverr.com jak i UpWork.com, o których wspominaliśmy wcześniej, większość użytkowników/pisarzy życzy sobie równowartość około 8 groszy za słowo, co czyni całość bardzo dobrą metodą na stworzenie dodatkowego dochodu.

Twórz logo i je sprzedawaj

Jeśli jesteś choć trochę kreatywny i wiesz jak używać programów typu GIMP lub Photoshop, to będziesz wiedzieć jak dorobić dzięki tworzeniu pięknych i przydatnych logo. Na Fiverr.com oraz innych tego typu portalach, możesz sprzedawać zrobione przez siebie logo za przyzwoite sumy pieniędzy.

Jak dorobić w domu przy użyciu Facebooka

Jak już pewnie zdążyłeś zauważyć, jeśli masz bądź miałeś konto na Facebooku, mnóstwo firm próbuje się przebić z ich przekazami właśnie tam. W mediach społecznościowych każdego dnia hula mnóstwo reklam, i za każdym razem gdy ktoś w nie kliknie, Facebook pobiera opłaty od reklamodawcy.

Poprzez marketing afiliacyjny, możesz zdobyć ogłoszenia z sieci partnerskich i promować je na Facebooku. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie w reklamę, zapłacisz pewną kwotę za wysłanie człowieka na stronę, którą promujesz. Jeśli użytkownik kupi jakiś produkt, otrzymasz za to prowizję.

Jeśli jesteś doświadczony w reklamie na Facebooku, możesz naprawdę dobrze zarabiać, jednakże istnieje też ryzyko poniesienia strat. Jeśli chciałbyś poznać inną, mniej ryzykowną metodę zarabiania na Facebooku, przeczytaj nasz artykuł tutaj: Zarabiaj Pieniądze na Facebooku.

Twórz strony dla innych i zarabiaj dodatkowe pieniądze

Jeśli jesteś dobry w tworzeniu stron internetowych to może to być dla Ciebie dodatkowa praca przez Internet, będziesz je sprzedawać firmom i osobom prywatnym. Jeśli natomiast nie wiesz jak stworzyć stronę, możesz się tego oczywiście nauczyć, a mając odrobinę talentu do komputerów, nie powinno zająć Ci wiele czasu nauczenie się podstaw. To jedno z miejsc, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu stron internetowych.Jak zarobić dodatkowe pieniądze

Istnieje szereg różnych sposobów na sprzedaż stron internetowych, i jedne są lepsze od drugich. Możesz zacząć od szukania zainteresowanych firm bądź osób prywatnych, skontaktować się z nimi i wysondować czy są zainteresowane stworzeniem strony internetowej. Nie mając referencji, ciężko Ci będzie stawiać zaporowe stawki, ale jest to dobra opcja na początek, dzięki której jesteś w stanie zarobić do kilku tysięcy złotych od projektu.

Innym sposobem na to jak dorobić tą drogą jest przejrzenie obecnych stron firmowych i zaoferowanie wdrożenia na nich zmian. Również jeśli sądzisz, że firmy mogą być zainteresowane, możesz stworzyć stronę bez informowania o tym kogokolwiek z firmy i dopiero później zaprezentowania im projektu wraz z pełną ofertą. Ta metoda jest jednak odrobinę ryzykowna, wszak będziesz pracować nad czymś bez pewności czy na tym w ogóle zarobisz dodatkowe pieniądze.

Twórz strony internetowe dla siebie i zarabiaj dodatkowe pieniądze

Jeśli umiesz tworzyć strony internetowe, możesz je też robić dla siebie. Wstawisz na nich linki afiliacyjne lub reklamy AdSense i będziesz zarabiać na nich właśnie z reklam. Więcej o tym jak dorobić na marketingu afiliacyjnym przeczytasz tutaj.

Zarabiaj na blogowaniu

BlBlogi stają się coraz bardziej popularne w Internecie, więc jeśli potrafisz generować ruch na swoje strony, to istnieje duża szansa, że dodatkowa praca przez Internet w ten właśnie sposób przyniesie Ci świetne dodatkowe pieniądze. Zawierając umowy z różnymi firmami na podstawie których firmy reklamują swoje produkty na Twoim blogu, otrzymasz pieniądze w zamian za ekspozycję, a stawka zależeć będzie od ilości czytelników, których sprowadzasz na bloga miesięcznie. Możesz też na swoim blogu wykorzystać marketing afiliacyjny i rekomendować oraz testować produkty, do których potem się odnosisz w swoich wpisach.

Więcej o tym jak dorobić lub stworzyć stały dodatkowy dochód z blogowania przeczytasz w naszym artykule tutaj.

Zarabiaj dodatkowe pieniądze na systemie ruletkowym

Jak zarobić dodatkowe pieniądzeJest to swego rodzaju alternatywa i inna droga do zarabiania dodatkowych pieniędzy. W rzeczywistości, nie chodzi tyle o zarabianie pieniędzy co o ich wygrywanie, ale sposób ten znalazł się na liście, gdyż jest stosunkowo bezpieczny.

Korzystając ze specjalnej metody, która daje Ci statystyczną przewagę nad kołem ruletki, możesz zarabiać prawdziwe pieniądze grając właśnie w ruletkę.

Anton z Pracaprzezinternet24.pl nagrał film, w którym pokazuje jak zarabiać dodatkowe pieniądze przy użyciu tej specjalnej metody i możesz zobaczyć na własne oczy jak zarabia ponad 400 zł w ciągu godziny korzystając z tego systemu. Więcej przeczytasz na stronie: Zarabiaj pieniądze na systemie ruletkowym.

Jak zarobić dodatkowe pieniądze

Ostatnie uwagi na temat zarabiania dodatkowych pieniędzy

Wszystkie te metody zarabiania dodatkowych pieniędzy przez Internet mogą stworzyć pewien rodzaj zmieszania w efekcie czego nie będziesz wiedzieć, którą metodą wybrać.

Najlepszą poradą jaką możemy Ci teraz dać jest wybranie od 2 do 5 różnych metod i wypróbowanie ich w działaniu. Tylko w ten sposób dowiesz się, która z metod jest dla ciebie najlepsza.

Jeśli wciąż nie wiesz jak zarabiać dodatkowe pieniądze, skontaktuj się z nami na naszej stronie na Facebooku lub tutaj na stronie do kontaktu.

Powodzenia w tworzeniu dodatkowego dochodu!

Kto za tym wszystkim stoi?

Nazywam się Marek, i przetestowałem praktycznie wszystkie metody zarabiania przez Internet.

kalle-jensen

Marek Adamski
Założyciel strony

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/6 (1 vote cast)
Jak zarobić dodatkowe pieniądze, 6.0 out of 6 based on 1 rating